ثبت رکورد تاریخی با پرواز همزمان ۳۲۸۱ پهپاد در شانگهای

به گزارش سردبیر پرس به نقل از اسلش گیر، پیش از این در المپیک زمستانی ۲۰۱۸ نمایشی با پرواز همزمان ۱۲۱۸ پهپاد با همکاری شرکت اینتل اجرا شده بود. اما از آن زمان تاکنون به طور مکرر رکوردهای تازه ای در این زمینه در نقاط مختلف جهان ثبت شده است. شرکت جنسیس از زیرمجموعه‌های شرکت […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از اسلش گیر، پیش از این در المپیک زمستانی ۲۰۱۸ نمایشی با پرواز همزمان ۱۲۱۸ پهپاد با همکاری شرکت اینتل اجرا شده بود. اما از آن زمان تاکنون به طور مکرر رکوردهای تازه ای در این زمینه در نقاط مختلف جهان ثبت شده است.
شرکت جنسیس از زیرمجموعه‌های شرکت خودروسازی هیوندایی کره جنوبی برای پیشبرد اهداف تبلیغاتی خود نمایشی از پرواز ۳۲۸۱ پهپاد را در شانگهای اجرا کرده است. این پهپادها در آسمان شب لوگوی این شرکت را به نمایش گذاشتند.
رکورد قبلی در این زمینه متعلق به یک شرکت فناوری در شنزن چین به نام دامودا بود که در شهریور ماه سال گذشته ۳۰۵۱ پهپاد را به طور همزمان به پرواز درآورده بود. هدایت همزمان این تعداد پهپاد با استفاده از نرم افزارهای تعیین مسیر خاصی صورت می‌گیرد که از برخورد و تصادم پهپادها با یکدیگر جلوگیری می‌کنند.