ثبت نام۱۵۷نفر برای رقابت در انتخابات شوراهای روستادر خراسان جنوبی

مهدی قهرمانی در گفت و گو با مهر با اشاره به انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا و عشایر بیان کرد: ثبت نام این دوره از شورا از ساعت ۸ دیروز دوشنبه آغاز شده و تا ساعت ۱۸ یکشنبه ۲۲ فروردین ماه ادامه دارد. وی با بیان اینکه در سطح استان ۹۱۶ روستا واجد برگزاری […]

مهدی قهرمانی در گفت و گو با مهر با اشاره به انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا و عشایر بیان کرد: ثبت نام این دوره از شورا از ساعت ۸ دیروز دوشنبه آغاز شده و تا ساعت ۱۸ یکشنبه ۲۲ فروردین ماه ادامه دارد.
وی با بیان اینکه در سطح استان ۹۱۶ روستا واجد برگزاری انتخابات شورا هستند، گفت: اکثریت این روستاها دارای زیر ۲۰۰ نفر جمعیت هستند.
قهرمانی با بیان اینکه طی روز گذشته ۲۰۲ نفر برای ثبت نام اقدام کرده اند، افزود: از این تعداد ثبت نام ۱۵۷ نهایی شده که ۱۲ نفر خانم و مابقی آقا هستند. 
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان جنوبی بیان کرد: با توجه به شیوع کرونا، از داوطلبان خواستاریم در راستای حفظ سلامت خود و دیگر شهروندان تا حد ممکن از مراجعه حضوری خودداری کنند.
وی همچنین خواستار حضور حداکثری مردم در انتخابات شد و افزود: حضور هر چه بیشتر مردم در این عرصه ها بیش از پیش دشمن را مایوس می کند.