ثبت یک روز بدون فوتی کرونا در البرز

شهرام صیادی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در البرز اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعدادی با علائم مشکوک به بیمارستان‌های استان مراجعه کردند که از این تعداد ۲۲ نفر بستری شدند. وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۴۰ نفر شامل موارد قطعی، محتمل و مشکوک در […]

شهرام صیادی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در البرز اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعدادی با علائم مشکوک به بیمارستان‌های استان مراجعه کردند که از این تعداد ۲۲ نفر بستری شدند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۴۰ نفر شامل موارد قطعی، محتمل و مشکوک در بیمارستان‌های البرز بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۴۵ نفر بیمار قطعی کووید – ۱۹ هستند، همچنین طی این مدت مورد فوت قطعی از بیمار کووید – ۱۹ در این استان ثبت نشده و مجموع جان‌باختگان همچنان ۶ هزار و ۸۰۵ نفر است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز مجموع موارد بستری شامل قطعی، محتمل و مشکوک در البرز از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز را ۸۶ هزار و ۱۲۲ نفر اعلام کرد و متذکر شد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۷۹ هزار و ۱۷۵ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند.

منبع : خبرگزاری مهر