ثبت ۹۵ میلی متر بارندگی در ۶ ساعت/ تیم های امدادی در حال تخلیه آب

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، شامگاه جمعه طبق گفته کارشناسان بیش ۹۵ میلی متر بارندگی طی ۶ ساعت در بخش مورموری ثبت شده که این بارش‌ها باعث جاری سیلاب در این بخش شده است. جاری سیلاب علاوه به خسارت به کسب و کارهای مردم، باعث خسارت به منازل مسکونی و زیرساخت‌های این بخش شده است. […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، شامگاه جمعه طبق گفته کارشناسان بیش ۹۵ میلی متر بارندگی طی ۶ ساعت در بخش مورموری ثبت شده که این بارش‌ها باعث جاری سیلاب در این بخش شده است.
جاری سیلاب علاوه به خسارت به کسب و کارهای مردم، باعث خسارت به منازل مسکونی و زیرساخت‌های این بخش شده است.
بر اثر بارش‌های امشب، رودخانه‌ای که از وسط شهر مورموری می‌گذرد طغیان کرده و خسارت زیادی به مردم وارد کرده است. ارتفاع آبی که به برخی منازل و ساختمان‌های تجاری وارد شده یک متر بوده است.
بر اساس اطلاعات رسیده معابر و تعدادی از منازل در بخش مورموری استان ایلام بر اثر شدت بارندگیِ امروز دچار آبگرفتگی و یکی از پل‌های ورودی این بخش تخریب شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام گفت: به دلیل بارش‌های سیل آسا در مورموری آبدانان و اعلام گزارش آبگرفتگی منازل، تیم‌های امدادی به این منطقه اعزام شده و در حال امداد رسانی و تخلیه آب منازل هستند.
علی اصغر علی اکبری بیان کرد: عملیات تخلیه آب از منازل توسط تیم‌های امدادی در حال انجام است و تمام نیروهای عملیاتی آبدانان فراخوان و شعب معین به حالت آماده باش درآمده‌اند.

منبع : مهر