جابجایی بیش از ۳.۸ میلیون تن کالا در استان کرمانشاه

محمد احمدی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون سه میلیون و ۹۱۰ هزار تن کالا از استان کرمانشاه جابجا شده که تعداد حواله صادره ۲۵۲ هزار فقره و بارنامه صادره ۲۴۸ هزار نسخه است. وی افزود: بیشترین تناژ حمل و نقل کالا مربوط به شهرستان کرمانشاه با جابجایی ۲ […]

محمد احمدی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون سه میلیون و ۹۱۰ هزار تن کالا از استان کرمانشاه جابجا شده که تعداد حواله صادره ۲۵۲ هزار فقره و بارنامه صادره ۲۴۸ هزار نسخه است.
وی افزود: بیشترین تناژ حمل و نقل کالا مربوط به شهرستان کرمانشاه با جابجایی ۲ میلیون و ۳۹۱ هزار تن و بیشترین کالای حمل شده مربوط به سیمان فله‌ای با تناژ ۳۹۰ هزار تن است.
احمدی درباره ۱۰ کالای عمده جابجا شده از استان کرمانشاه، گفت: سیمان فله‌ای و کیسه‌ای، مازوت، کلینگر، کنجاله، گازوئیل، خاک معدنی، سنگ سنگبری، پلی اتیلن و کاه است.
وی عنوان کرد: برای رسیدگی به تخلفات ثبت شده در سامانه شحباز، ماده ۱۱ تخلفات رانندگان ۱۳۰ مورد، ماده ۱۲ مربوط به تخلفات شرکت‌های فعال در حوزه حمل و نقل ۲۲ مورد و ماده ۱۴ رسیدگی به تخلفات ناوگان ۴۸ تخلف مورد جهت بررسی به ادارات حقوقی، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان‌های محل تخلف ارجاع شده است.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه در پایان درباره تعداد رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل کالای استان کرمانشاه، گفت: تعداد کل رانندگان کامیون حمل و نقل کالا ۲۰ هزار و ۴۹۷ نفر، تعداد رانندگان فعال ناوگان وانت باری ۵۹۰ نفر، تعداد ناوگان وانت باری فعال ۲۱ هزار و ۸۲۰ خودرو و تعداد کل ناوگان (کامیون) حمل و نقل کالای برون‌شهری فعال ۱۴ هزار و ۲۶۰ خودرو است.

منبع : مهر نیوز