جابه جایی سالانه ۵۰۰ کالا توسط سیستم حمل و نقل عمومی

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ هادی امیدوار، رئیس پلیس راه راهور ناجا صبح امروز در آیین تجلیل از نمونه‌های ترافیکی و رانندگان بدون تخلف گفت: در ابتدا باید به این نکته اشاره کرد که در حوزه حمل و نقل درون شهرها؛ تمامی جابه جایی ها به عهده سیستم حمل و نقل است و تردد […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ هادی امیدوار، رئیس پلیس راه راهور ناجا صبح امروز در آیین تجلیل از نمونه‌های ترافیکی و رانندگان بدون تخلف گفت: در ابتدا باید به این نکته اشاره کرد که در حوزه حمل و نقل درون شهرها؛ تمامی جابه جایی ها به عهده سیستم حمل و نقل است و تردد بدون این سیستم امکان پذیر نیست.

رئیس پلیس راه راهور ناجا افزود: در حال حاضر بیش از ۹۵ درصد کالا و ۹۹ درصد از مسافران از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی و مسافربری جابه جا می شوند.

وی بیان کرد: در حال حاضر کشور ما در مقایسه با کشورهای آسیایی و بعضاً با برخی کشورهای اروپایی در حوزه حمل و نقل بسیار موفق عمل کرده است.

امیدوار عنوان کرد: یکی از موضوعاتی که دین ما به آن تاکید دارد بحث امانت داری است و امروز می‌توان با اطمینان گفت سیستم حمل و نقل ما در زمینه امانت داری بسیار سرآمد است.

وی خاطرنشان کرد: سالانه بیش از ۵۰۰ میلیون کالا به صورت امانت به حوزه حمل و نقل سپرده می شود و به سلامت به مقصد می رسد.

در پایان این مراسم از رانندگان بدون تخلف با عنوان نمونه‌های ترافیکی که از میان ۶۰۰ هزار نیروی مشغول به کار در ناوگان حمل و نقل عمومی انتخاب شده و همچنین رانندگان با انضباط ترافیکی، عدم تصادفات و تخلف تجلیل شد.

منبع : مهر نیوز