جامعه روحانیت عملکرد نمایندگان مجلس را نقد وبررسی کنند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، رضا حاجی پور پیش ازظهر جمعه در گردهمایی روحانیون و مبلغین شهرستان آمل (طلایه داران تبلیغ) در مسجد امام رضا (ع) آمل افزود: امروز روحانیت باید مبین خواست مردم و پاسخگوی نیازهای جامعه و بویژه نسل جوان ما از لحاظ فرهنگی باشد. وی افزود: جمهوری اسلامی ایران سند افتخار روحانیت […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، رضا حاجی پور پیش ازظهر جمعه در گردهمایی روحانیون و مبلغین شهرستان آمل (طلایه داران تبلیغ) در مسجد امام رضا (ع) آمل افزود: امروز روحانیت باید مبین خواست مردم و پاسخگوی نیازهای جامعه و بویژه نسل جوان ما از لحاظ فرهنگی باشد.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران سند افتخار روحانیت و حوزه‌های علمیه است و مجلس برای بیان واقعیت‌های کشور و نقد منصفانه و دلسوزانه، نیازمند کمک و یاری روحانیون است.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عظمت انقلاب بایستی بدرستی نشان داده شود، اظهار کرد: دردنیای امروز که دشمنان با توطئه‌های مختلف بدنبال ایجاد یاس و ناامیدی بین ملت است می‌توان با عرضه درست وکارآمد دستاوردهای انقلاب جان دوباره به ملت بخشید.

تلاش مجلس برای کم کردن مشکلات اقتصادی مردم

حاجی پور در بخش دیگری با بیان اینکه ریشه اصلی مشکلات اقتصادی کشور ناشی از تحریم‌های ظالمانه استکبار است، گفت: متأسفانه کشور ما درچند سال گذشته درشرایط بد اقتصادی قرار گرفته و این وضعیت باعث فشار سنگین به مردم و معیشت آنها شده است.

وی ادامه داد: ادامه وضعیت بد اقتصادی کشوری که متأسفانه به نوعی به نتیجه گیری از برجام گره خورده است، فشار زیادی به مردم وارد شده و سفره مردم کوچک تراز گذشته شده است.

نماینده مردم شهرستان آمل درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مجلس تمام قد تلاش خودش را برای بهبود وضع موجود وارتقای سطح معیشتی مردم بکار خواهد گرفت.

نمایندگان گذشته عملکردها را روزمرگی کردند

حاجی پور همچنین با انتقاد از اینکه نمایندگان مجلس در گذشته عملکردها را به روز مرگی برده وباعث افزایش توقع مردم شده بودند، ادامه داد: وظیفه اصلی نمایندگان مجلس قانون گذاری و نفرت بر حسن اجرای قانون از سوی دولت است.

وی افزود: همچنان مردم از نماینده حوزه انتخابیه شهرستان درخواست کار، تسهیلات، پل سازی، مدرسه سازی وامورات مربوط به حوزه شهری و شخصی دارند، درصورتی که نمایندگان باید درحوزه قانون گذاری درسطح کلان برای بهبود وضعیت کشور و ارتقا آن برنامه ریزی و مصوبه داشته باشند.

شبیخون دشمن را شناسایی کنیم

نماینده مردم آمل درمجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود دراین مراسم، با بیان اینکه پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، استکبار جهانی به دنبال سرنگونی نظام وانقلاب نوپای ایران اسلامی تا به امروز بوده است، گفت، همه این تفکر استکبار با ارائه برنامه وطراحی های خرابکارانه و کینه توزانه با مدیریت مدبرانه مقام معظم رهبری نقشه برآب شد و روز به روز بر محبوبیت و اقتدار آن درجهان نیز افزوده شد.

حاجی پور، شبیخون‌های قبلی و جدید فرهنگی دشمن را همواره مخرب دانست وتاکید کرد، هوشیاری لازم از سوی متولیان امر فرهنگی به ویژه روحانیان شجاع ومبارز همواره مورد تاکید است و سخنان و عملکردهای آنها نیز در بیداری مردم تأثیرگذار است.

منبع : مهر نیوز