جان باختن ۱۰ نفر در حوادث رانندگی ایام نوروز در کرمانشاه

به گزارش سردبیر پرس، محمد حیدری اظهار کرد: طرح نوروزی پلیس از ۲۸ اسفند ۹۹ لغایت ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ به مرحله اجرا درآمد که در این مدت پلیس راه استان کرمانشاه به صورت شبانه‌روزی در قالب بیش از ۸۰ تیم محورهای این استان را پوشش دادند. وی افزود: در ایام نوروز در استان کرمانشاه ۳۶۱ […]

به گزارش سردبیر پرس، محمد حیدری اظهار کرد: طرح نوروزی پلیس از ۲۸ اسفند ۹۹ لغایت ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ به مرحله اجرا درآمد که در این مدت پلیس راه استان کرمانشاه به صورت شبانه‌روزی در قالب بیش از ۸۰ تیم محورهای این استان را پوشش دادند.
وی افزود: در ایام نوروز در استان کرمانشاه ۳۶۱ حادثه رانندگی رخ داده که ۲۲۹ مورد آن خسارتی، یک صد و ۲۳ مورد جرحی و ۹ مورد فوتی بود.
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با بیان اینکه در تصادفات فوتی ۱۰ نفر جان خود را از دست دادند، گفت: یک صد و ۷۳ نفر در سوانح جرحی زخمی و به مراکز درمانی این استان منتقل شدند.
وی به رشد یک درصدی کل تصادفات خسارتی، جرحی و فوتی ایام نوروز سال جاری نسبت به سال گذشته اشاره و بیان کرد: ترددهای برون شهری در این ایام ۹۴ درصد رشد داشته که محورهای کرمانشاه-اسلام آبادغرب و اسلام آبادغرب-پل دختر پر تلفات‌ترین محورهای استان کرمانشاه در نوروز ۱۴۰۰ بودند.