جبهه مقاومت صهیونیست‌ها را از بین خواهد برد

به گزارش سردبیر پرس، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز در جوار مرقد مطهر شهید سلیمانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شاکرم که بار دیگر توفیق زیارت مضجع شریف شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نصیب من شده است. وی ادامه داد: این روزها روزهایی است که همه دنیا شاهد […]

به گزارش سردبیر پرس، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز در جوار مرقد مطهر شهید سلیمانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شاکرم که بار دیگر توفیق زیارت مضجع شریف شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نصیب من شده است.
وی ادامه داد: این روزها روزهایی است که همه دنیا شاهد هستند نهالی را که شهید سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت و همرزمانش در فلسطین غرس کردند به درخت تناوری تبدیل شده، مقاومت می‌کند و صهیونیست‌ها را از بین خواهد برد.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بیان کرد: هر سال و هر روزی که از شهادت حاج قاسم می‌گذرد جایگاه رفیع این شهید بزرگوار بیشتر روشن می‌شود و جای خالی این شهید عزیز بیشتر نمایان می‌شود.
وی با بیان اینکه همه ما در نیروهای مسلح و همه جوان‌هایی که وارد نیروهای مسلح می‌شوند، شهید حاج قاسم سلیمانی را یک الگو و اسوه برای خود می‌بینند که باید در مسیر او گام بردارند و تلاش کنند که مانند او بشوند، ادامه داد: شهید سلیمانی نه تنها برای جوانان و مردم ایران که برای همه آزدی‌خواهان جهان اسوه و الگوی بزرگی خواهد بود.
سرلشکر باقری با اشاره به اینکه دشمنان بدانند که خون شهید سلیمانی همچنان می‌جوشد، بیان کرد: دشمنان بدانند که جوانان کشورهای اسلامی و محور مقاومت ساکت نخواهند نشست و اجازه نخواهند داد نهادی از استکبار باقی بماند.