جزئیات دزدی آب در گرگان/ ۲۰ درصد آب خط انتقال سرقت شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بهزاد هرمزی صبح یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان اظهارکرد: پرونده سرقت آب در گرگان در حال بررسی بوده و کارشناسان دادگستری باید در مورد آن اظهارنظر کنند. مدیرعامل آب و فاضلاب گلستان افزود: این جرم کشف شده و شکایت کرده ایم و پیگیر این پرونده هستیم. معاون […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بهزاد هرمزی صبح یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان اظهارکرد: پرونده سرقت آب در گرگان در حال بررسی بوده و کارشناسان دادگستری باید در مورد آن اظهارنظر کنند.
مدیرعامل آب و فاضلاب گلستان افزود: این جرم کشف شده و شکایت کرده ایم و پیگیر این پرونده هستیم.
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب گلستان هم گفت: کدورت آب در روزهای اخیر سبب شد تا سرقت از خطوط انتقال آب در گرگان کشف شود.
داود احمدی نصرآبادی افزود: آزمون مختلف کمی انجام شد تا به این نتیجه برسیم که آب سرقت شده است.
وی بیان کرد: با توجه به حجم و قطر لوله پیش بینی می شود که ۱۵ الی ۲۰ درصد آب در آن محور سرقت شده باشد اما ارزیابی دقیق تر بر عهده کارشناسان دادگستری است.
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب گلستان ادامه داد: برای ما سرقت یک قطره آب هم مهم است اما در اینجا حجم قابل توجهی آب سرقت شده که در زمینه شرب و کشاورزی مصرف شده است.
احمدی نصرآبادی گفت: پیمانکاران نشت یاب زیادی با ما همکاری کرده و همه محورها پایش می شود و حدود ۲۰ نقطه کنده کاری شده است.
منبع : مهر نیوز