جشنواره شعر فجر امسال نقد و بررسی می‌شود

به گزارش پایگاه خبری سردبیر، برنامه تلویزیونی شب شعر امشب دوشنبه ۱۴ بهمن با محوریت بررسی چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی شعر فجر از آنتن شبکه چهار سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می‌شود. آیین اختتامیه چهاردهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر، عصر شنبه ۱۲بهمن‌ با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در زاهدان برگزار شد […]

به گزارش پایگاه خبری سردبیر، برنامه تلویزیونی شب شعر امشب دوشنبه ۱۴ بهمن با محوریت بررسی چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی شعر فجر از آنتن شبکه چهار سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می‌شود.
آیین اختتامیه چهاردهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر، عصر شنبه ۱۲بهمن‌ با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در زاهدان برگزار شد و برنامه تلویزیونی شب شعر بنا دارد این هفته از نحوه برگزاری امسال این جشنواره و کیفیت آن بگوید.
در این برنامه علیرضا بهرامی در مقام مجری، میزبان مهدی قزلی دبیر جشنواره و رئیس بنیاد شعر و ادبیات داستانی و سیدهادی حسینی نژاد شاعر، منتقد و روزنامه‌نگار است و درباره جشنواره بین‌المللی شعر فجر گفتگو می کنند.
همچنین در بخشی از این‌برنامه، با یوسف بینا استاد دانشگاه به صورت تلفنی گفتگو می‌شود.پخش قسمت‌هایی از اختتامیه جشنواره که در شهر زاهدان برگزار شد هم از جمله بخش های برنامه است.این‌برنامه امشب دوشنبه ۱۴ بهمن از ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.