جلسات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب آغاز شد

به گزارش سردبیر پرس، امیرابراهیم رسولی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با اعلام خبر از سرگیری جلسات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، اظهار کرد: جلسه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب عصر روز گذشته (۲۴ شهریور ماه) با حضور اکثریت اعضا به ریاست غلامعلی حدادعادل و دبیری پرویز سروری برگزار شد. وی افزود: در این جلسه تحلیلی از […]

به گزارش سردبیر پرس، امیرابراهیم رسولی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با اعلام خبر از سرگیری جلسات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، اظهار کرد: جلسه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب عصر روز گذشته (۲۴ شهریور ماه) با حضور اکثریت اعضا به ریاست غلامعلی حدادعادل و دبیری پرویز سروری برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه تحلیلی از آخرین وضعیت کشور ارائه و اعضا به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند. همچنین از زحمات همه افرادی که در پیروزی لیست شورای ائتلاف در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران تلاش کردند، تقدیر و قدردانی صورت گرفت.

سخنگوی شورای ائتلاف تصریح کرد: اگرچه ائتلاف در میان لیست‌ها و جریان‌ها پیروز انتخابات شد، اما آسیب‌شناسی ایام انتخابات، روش‌ها و فرآیندها مورد بحث قرار گرفت تا با ترمیم و برطرف کردن برخی مشکلات و نارسایی‌ها، ائتلاف مقتدرتر به کار خود ادامه دهد.

رسولی تأکید کرد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، برخلاف جریان‌های موسمی در ایام انتخابات مقطعی عمل نمی‌کند، بر همین اساس جلسات آن منظم و با دستور محتوایی مؤثر درباره مسائل کشور و نگاه به آینده به کار خود ادامه خواهد داد.
منبع : مهر نیوز