جلوگیری از تحریف ایام الله ها رسالت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

‌به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت‌الاسلام مجتبی اشجری ظهر چهارشنبه در دیدار با استاندار گیلان به مناسبت سالروز تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه این شورا نهادی مؤثر وحدت‌آفرین و امیدبخش است اظهار کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی ۴۲ سال گذشته خدمات ارزنده انجام داده است. رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان […]

‌به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت‌الاسلام مجتبی اشجری ظهر چهارشنبه در دیدار با استاندار گیلان به مناسبت سالروز تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه این شورا نهادی مؤثر وحدت‌آفرین و امیدبخش است اظهار کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی ۴۲ سال گذشته خدمات ارزنده انجام داده است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در ادامه با اشاره به رشد این نهاد اشاره کرد و گفت: بزرگداشت ایام‌الله پیروزی انقلاب، برگزاری مراسم ملی و انقلابی، نقش آفرینی در مقاطع حساس تاریخی، اعلام قاطعانه و صریح مواضع نظام مقدس جمهوری اسلامی در رخدادهای جهانی و منطقه‌ای برخی از اقدامات این شورا در این سال‌های بوده است.
وی ادامه داد: حضور آگاهانه، گسترده و به‌موقع مردم در صحنه‌های انقلاب اسلامی و همچنین زمینه‌سازی خلق حماسه‌های متعدد از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی موجب تداوم، تعالی و مانایی انقلاب اسلامی است.
حجت‌الاسلام اشجری اضافه کرد: جهاد تبیین با آگاهی‌بخشی، بازخوانی و واکاوی رویدادها و رخدادهای تاریخ انقلاب و جلوگیری از تحریف و فراموشی ایام‌الله، مناسبت‌های انقلابی و وقایع تاریخی به عنوان اقدامات این نهاد موجب اقتدار امروز انقلاب اسلامی شده است.
وی با اشاره به استمرار عملکرد مؤثر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در دهه گذشته، ادامه داد: حضور باشکوه مردم گیلان در پاسداشت مناسبت‌های اسلامی و انقلابی و برگزاری مراسم ملی و مذهبی به عنوان نمونه و الگو در کشور مطرح و زبانزد خاص و عام است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان همچنین با بازتاب راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در استان اشاره و اضافه کرد: گیلانی‌ها همیشه شرایط و لحظه‌های سخت را به حماسه تبدیل کرده اند.

حجت‌الاسلام اشجری با بیان اینکه از همه ظرفیت‌ها برای تولید آثار فرهنگی و تبلیغی استفاده شده است، تصریح کرد: در سایه همدلی و ایجاد هماهنگی و همکاری و تقویت کار جمعی بین مسئولان، سازمان‌های مردم‌نهاد و اقشار مختلف مردم مراسم و ویژه برنامه‌های با شکوه برگزار شده است.

منبع : خبرگزاری مهر