جمعه‌ای سرنوشت‌ساز خواهیم داشت

یوسف داودی در گفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس» اظهار داشت: در دولت روحانی شاهد بی بندباری‌های اقتصادی، معیشتی و درمانی بودیم، دولت آقای رئیسی با تمرکز بر این موضوعات توانست آن‌ها را تا حدی از بین ببرد، اکنون وقت آن است که مردم با هوشیاری کامل پا در عرصه انتخابات گذاشته تا با رای […]

یوسف داودی در گفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس» اظهار داشت: در دولت روحانی شاهد بی بندباری‌های اقتصادی، معیشتی و درمانی بودیم، دولت آقای رئیسی با تمرکز بر این موضوعات توانست آن‌ها را تا حدی از بین ببرد، اکنون وقت آن است که مردم با هوشیاری کامل پا در عرصه انتخابات گذاشته تا با رای به نامزد اصلح آینده کشور تضمین شود. 
او اظهارداشت: به فضل خدا کشوری غنی هستیم؛ نباید با رای به نامزدی که هیچ تجربه‌ای در زمینه خدمت؛ کشور را دچار آفت کنیم. مردم از بدعهدی خسته‌اند؛ مردم از دروغ خسته‌اند؛ پس هر نامزدی که توسط رای مردم انتخاب می‌شود نباید برای خدمت شب و روز بشناسد. 
داودی یادآور شد: بزرگترین دغدغه شهید آیت‌الله رئیسی انجام خدمتی درست به مردم بود، تاب آوری ایشان برای حل مشکلات کشور خیلی بالا بود به حدی که بعد از سفر‌های خارجی یکی از استان‌های محروم را انتخاب و به آن سفر می‌کرد. 
نماینده سابق مردم سراب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: خدمات شهید جمهور باید سرلوحه همه مدیران باشد، در این صورت است می‌توانیم رضایت مردم را به دست آوریم. 
وی ادامه داد: مردم عزیز کشوربا مطالعه خدمات روسای جمهور گذشته می‌توانند قضاوت کنند ازاینکه کدامیک از آنان دغدغه‌مند بود؛ حیف از اینکه این سید بزرگوار بین ما نیستند. 
او افزود: یادمان نمی‌رود شهید رئیسی چطور ویروس کرونا را از کشور برچید؛ در صورتی که آقای روحانی در رسانه ملی اعلام کرد با ویروس کرونا ۱۰ تا ۱۳ سال درگیر هستیم؛ آیا غیر از این بود که آقای رئیسی در کمتر از ۶ ماه دوران ریاست جمهوریش آن را از بین برد. 
نماینده سابق مردم سراب در مجلس شورای اسلامی گفت: قدرت اجرایی شهید رئیسی بر کسی پوشیده نیست؛ ایشان یک دوزاری باج به غرب نداد؛ محکم مقابلشان ایستاد و ارزش از بین رفته در دولت روحانی را زنده کرد. 
او یادآور شد: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام، طوفان الاقصی، از بین بردن ویروس کرونا، فعال کردن کارخانه‌های نیمه تعطیل، ایجاد فرصت شغلی و بودن با ولایت و در مسیر انقلاب بخشی از کارنامه شهید جمهور بود. 
انتهای پیام//ح.ع