جمع آوری ۸۶ معتاد متجاهر در سطح خیابان ها و میادین سنندج

سردار علی آزادی در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در راستای ارتقا امنیت اجتماعی و برخورد با هنجارشکنان جامعه، طرح ارتقا امنیت اجتماعی با هدف پیشگیری از سرقت و کاهش جرایم با شناسایی مناطق جرم خیز و آلوده و با اقتدار کامل در سطح شهرستان سنندج اجرا شد. وی افزود: در […]

سردار علی آزادی در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در راستای ارتقا امنیت اجتماعی و برخورد با هنجارشکنان جامعه، طرح ارتقا امنیت اجتماعی با هدف پیشگیری از سرقت و کاهش جرایم با شناسایی مناطق جرم خیز و آلوده و با اقتدار کامل در سطح شهرستان سنندج اجرا شد.
وی افزود: در اجرای این طرح با هماهنگی مراجع قضائی با ورود به محل‌های پاتوق افراد معتاد متجاهر و کارتن خواب تعداد ۸۶ نفر از معتادین متجاهر و کارتن خواب سطح شهرستان سنندج از جمله میدان نبوت، میدان انقلاب، حاشیه نایسر و….. جمع آوری و برای بهبود وضعیت و همچنین ترک اعتیاد به مراکز ترک اعتیاد منتقل شدند.
فرمانده انتظامی کردستان خاطرنشان کرد: بررسی‌ها نشان می‌دهد افراد معتاد در بسیاری از جرایم و آسیب‌ها از جمله وقوع سرقت و نابسامانی خانواده نقش دارند پس باید به این نکته توجه کنیم که وجود پاتوق استعمال مواد یا خرده فروشان در محله‌ای که در آن زندگی می‌کنیم یک تهدید جدی فراروی امنیت و سلامت فردی و اجتماعی ما و به ویژه فرزندان جوانمان است که نباید به آن بی تفاوت باشیم و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

منبع : مهر نیوز