جنایت ترور فرماندهان پیروزی باید همواره محکوم و نکوهش شود

به گزارش سردبیر پرس به نقل از پایگاه خبری السومریه، رئیس جمهور عراق در پیامی به مناسبت سومین سالگرد شهادت فرماندهان پیروزی تاکید کرد که جنایت فرودگاه بغداد باید همواره محکوم شده و مورد نکوهش قرار بگیرد. بر اساس این گزارش، «عبداللطیف رشید» رئیس جمهور عراق، در پیامی که در مراسم رسمی سومین سالگرد شهادت […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از پایگاه خبری السومریه، رئیس جمهور عراق در پیامی به مناسبت سومین سالگرد شهادت فرماندهان پیروزی تاکید کرد که جنایت فرودگاه بغداد باید همواره محکوم شده و مورد نکوهش قرار بگیرد.
بر اساس این گزارش، «عبداللطیف رشید» رئیس جمهور عراق، در پیامی که در مراسم رسمی سومین سالگرد شهادت سرداران شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس در بغداد برگزار شد و «عبدالله العلیاوی» به نمایندگی از رئیس جمهور آن را قرائت کرد، گفت: فرماندهان پیروزی نقشه‌های دشمنان را خنثی کردند. جنایت فرودگاه بغداد باید همواره محل محکومیت و نکوهش باقی بماند.
در ادامه پیام رئیس جمهور عراق آمده است: سیره و روش زندگی پیروزی باید مایه مباهات و افتخار همه میهن پرستان و آزادیخواهان باشد. جنایت ترور این فرماندهان باید در اولویت تعاملات سیاسی قرار داشته باشد.
رشید در پایان پیام خود تأکید کرد: ما تسلیت خود را به خانواده این دو شهید تکرار می‌کنیم و از رزمندگان می‌خواهیم به پیروی از راه آنها ادامه دهند.

منبع : مهر نیوز