جنگنده ناتو پرواز «پوتین» به ژنو را رهگیری کرد

به گزارش سردبیر پرس به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، هواپیمای شناسایی آرسی -۱۳۵ ناتو پرواز ۲ فروند هواپیمای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به مقصد ژنو برای دیدار با همتای آمریکایی اش را رهگیری کرد. به گزارش اسپوتنیک، در داده‌های سایت «فلایت رادار» مشخص شد که هواپیمای شناسایی آرسی -۱۳۵ ناتو پرواز دو هواپیمای ولادیمیر […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، هواپیمای شناسایی آرسی -۱۳۵ ناتو پرواز ۲ فروند هواپیمای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به مقصد ژنو برای دیدار با همتای آمریکایی اش را رهگیری کرد.
به گزارش اسپوتنیک، در داده‌های سایت «فلایت رادار» مشخص شد که هواپیمای شناسایی آرسی -۱۳۵ ناتو پرواز دو هواپیمای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را به مقصد ژنو رهگیری کرده بود.
این هواپیما که بخشی از نیروی هوایی سلطنتی انگلیس است، هنگام پرواز بر فراز دریای سیاه در نزدیکی هواپیمای ایل -۹۶ ریاست جمهوری روسیه مشاهده شد.
پس از آن، این هواپیما به سمت جزیره کرت یونان که پایگاه هوایی هانیا در آن واقع شده است، چرخید. هواپیماهای رئیس جمهور روسیه پرواز خود را به سمت ژنو بر فراز خاک رومانی ادامه دادند.