جهاد اسلامی فلسطین، حدود هزار فروند موشک شلیک کرد

به گزارش سردبیر پرس به نقل از فلسطین الیوم، ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه ای اعلام کرد که تا پیش از اجرایی شدن آتش بس، جنبش جهاد اسلامی فلسطین طی ۵۶ ساعت درگیری نزدیک هزار فروند موشک به سمت اراضی اشغالی شلیک کرده است. از سوی دیگر روزنامه صهیونیستی هاآرتص در شماره امروز دوشنبه خود […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از فلسطین الیوم، ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه ای اعلام کرد که تا پیش از اجرایی شدن آتش بس، جنبش جهاد اسلامی فلسطین طی ۵۶ ساعت درگیری نزدیک هزار فروند موشک به سمت اراضی اشغالی شلیک کرده است.
از سوی دیگر روزنامه صهیونیستی هاآرتص در شماره امروز دوشنبه خود نوشت که حمله نظامی اخیر به غزه شکست مفتضحانه ای برای تل آویو بود.
این روزنامه صهیونیستی ضمن محکوم کردن حمله به غزه که منجر به تعطیل شدن زندگی در اراضی اشغالی و تبدیل زندگی شهروندان فلسطینی به کابوس شد، افزود: اسرائیل باید رویکرد خود را تغییر دهد و پیش از هر چیزی اجازه ورود مصالح ساختمانی برای بازسازی غزه را صادر کند.
این در حالی است که یکی از شروط جنبش جهاد اسلامی برای پذیرش آتش بس و توقف درگیری ها کاهش محاصره غزه و بازگشایی کامل همه گذرگاه های نوار غزه بود.
بر اساس اعلام منابع خبری، اولین کامیون حامل سوخت برای نیروگاه تولید برق غزه صبح امروز دوشنبه از طریق گذرگاه کرم ابو سالم وارد نوار غزه شده است.
به موجب توافق آتش‌بس که شب گذشته بین مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی اعلام شد، قرار شد از امروز ورود سوخت به نوار غزه ازسرگرفته شود.

منبع : مهر نیوز