جهاد سازندگی برای رسیدگی به مناطق کمتر توسعه یافته احیا می‌شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، امیر جاویدپور ظهر چهارشنبه در حاشیه جلسه ویدئو کنفرانس معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، اظهار داشت: جهاد سازندگی برای رسیدگی به مناطق کمتر توسعه یافته در گام دوم انقلاب احیا می‌شود. وی بیان کرد: هم افزایی در جهت احیای جهاد سازندگی با رویکرد رسیدگی منسجم در مناطق کمتر […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، امیر جاویدپور ظهر چهارشنبه در حاشیه جلسه ویدئو کنفرانس معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، اظهار داشت: جهاد سازندگی برای رسیدگی به مناطق کمتر توسعه یافته در گام دوم انقلاب احیا می‌شود.
وی بیان کرد: هم افزایی در جهت احیای جهاد سازندگی با رویکرد رسیدگی منسجم در مناطق کمتر توسعه یافته روستایی و عشایری استان در تمامی عرصه‌های آموزشی، فرهنگی، بهداشتی، امنیتی – انتظامی، خدماتی، عمرانی و همچنین برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، بهبود زندگی و احیای فرهنگ و سنت‌های اسلامی در همه ارکان جامعه مناطق حاشیه‌ای، جوامع روستایی و عشایری مدنظر دولت مردمی است که به جد در دستور کار قرار می‌گیرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز افزود: در احیای جهاد سازندگی و مردمی سازی امور و گسترش مدیریت جهادی در خدمات رسانی به مناطق محروم از طریق هم افزایی و هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی و تشکل‌های خود جوش مردمی برنامه ریزی عملیاتی صورت می‌گیرد.
به گفته وی فعال سازی ظرفیت‌های مناطق مستعد، رفع فقر و گسترش عدالت و پیشرفت در عرصه‌های مختلف از نکات قابل تأملی است که می‌تواند فاصله طبقاتی موجود در جامعه را به حداقل برساند.
جاویدپور تاکید کرد: تحقق این مهم در سایه هم افزایی مدیران دستگاه‌های اجرایی و مشارکت تمامی آحاد جامعه بویژه تشکل‌های مردم نهاد جهادی میسر می‌شود که امیدواریم در آینده‌ای نزدیک به منصه ظهور برسد.

منبع : خبرگزاری مهر