جهانگیری جان باختن ۶ کارمند اداره برق کرمان را تسلیت گفت

به گزارش سردبیر پرس، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور با صدور پیامی جانباختن ۶ نفر از کارکنان اداره برق شهرستان کرمان را تسلیت گفت و از وزیر نیرو و استاندار کرمان خواست در اسرع وقت به وضعیت خانواده‌های مصیبت زده رسیدگی شود. متن پیام او به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم جانباختن تاسف […]

به گزارش سردبیر پرس، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور با صدور پیامی جانباختن ۶ نفر از کارکنان اداره برق شهرستان کرمان را تسلیت گفت و از وزیر نیرو و استاندار کرمان خواست در اسرع وقت به وضعیت خانواده‌های مصیبت زده رسیدگی شود.
متن پیام او به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جانباختن تاسف بار ۶ تن از کارکنان اداره برق شهرستان کرمان که در حین خدمت به هموطنان خود در منطقه گلباف گرفتار سیلاب شدند، موجب تاسف و تاثر فراوان گردید.
مصیبت غم انگیز فقدان این تلاش گران عرصه خدمت را به همکاران، بستگان به ویژه خانواده های بزرگوار این عزیزان صمیمانه تسلیت می گویم و از خداوند بزرگ برای درگذشتگان رحمت و غفران واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و اجر مسالت دارم.
لازم است مسئولان ذی ربط به خصوص وزیر محترم نیرو و استاندار محترم کرمان در اسرع وقت به وضعیت خانواده های مصیبت زده رسیدگی و کمک های لازم را در خصوص مراسم ترحیم و تدفین انجام دهند.
اسحاق جهانگیری
معاون اول رئیس جمهور

منبع : مهر نیوز