جوانان هنرمند به «راه روشن» فراخوانده شدند

به گزارش سردبیر پرس، نخستین جشنواره هنری «راه روشن» در پنج بخش هنری، شامل پوستر، تصویرسازی، نقاشی، موشن گرافیک و مستند فراخوان خود را منتشر کرده است. موضوعاتی که در جشنواره «راه روشن»، مورد توجه قرار گرفته اند عبارتند از: جوان ایرانی و مقاومت، مقاومت و توطئه دشمنان، اقتدار جوان ایرانی و راه روشن سردار […]

به گزارش سردبیر پرس، نخستین جشنواره هنری «راه روشن» در پنج بخش هنری، شامل پوستر، تصویرسازی، نقاشی، موشن گرافیک و مستند فراخوان خود را منتشر کرده است.
موضوعاتی که در جشنواره «راه روشن»، مورد توجه قرار گرفته اند عبارتند از: جوان ایرانی و مقاومت، مقاومت و توطئه دشمنان، اقتدار جوان ایرانی و راه روشن سردار سلیمانی.
همچنین، شهدای عملیات تروریستی اخیر در کرمان که شهدای راه شهید سلیمانی لقب گرفته اند، به عنوان موضوع ویژه این رویداد، در نظر گرفته شده است.
جوانان هنرمندی که بین ۱۸ تا ۳۵ سال دارند، می‌توانند آثار خود را در بخش ها و با موضوعات اعلام شده، تا ۲۲ بهمن سال جاری، به دبیرخانه جشنواره، ارسال کنند.
علاقه مندان باید از طریق ایمیل به آدرس یا اپلیکیشن بله با شماره ۰۹۰۰۳۹۰۵۷۲۷ آثار خود را در مهلت تعیین شده، ارسال کنند.
نمایشگاهی از آثار برگزیده جشنواره راه روشن در تهران، برپا خواهد شد و همچنین، صاحبان آثار برتر، جوایزی را دریافت خواهند کرد.

منبع : مهر نیوز