جوانرود و ثلاث باباجانی پُربارش‌ترین شهرهای کرمانشاه

محمد زورآوند در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در ادامه فعالیت سامانه بارشی حاکم بر جو منطقه همچنان تا بعد از ظهر امروز شاهد بارش‌هایی غالباً به شکل پراکنده و وزش باد نسبتاً شدید در برخی نقاط استان کرمانشاه خواهیم بود. وی با اشاره به میزان بارش باران طی شبانه روز گذشته، افزود: […]

محمد زورآوند در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در ادامه فعالیت سامانه بارشی حاکم بر جو منطقه همچنان تا بعد از ظهر امروز شاهد بارش‌هایی غالباً به شکل پراکنده و وزش باد نسبتاً شدید در برخی نقاط استان کرمانشاه خواهیم بود.
وی با اشاره به میزان بارش باران طی شبانه روز گذشته، افزود: شهرهای ثلاث باباجانی با ۳۶.۴ میلیمتر، گواور و سرپل ذهاب با ۳۱.۴ میلیمتر و پاوه با ۳۰.۶ میلیمتر بیشترین بارش‌ها را به خود اختصاص دادند.
سرپرست سازمان هواشناسی استان کرمانشاه تصریح کرد: شهرهای اسلام آبادغرب، سنقر و جوانرود نیز با بارش بالای ۲۵ میلیمتر جزو شهرهای پر بارش بوده‌اند.
زورآوند بیان کرد: کرمانشاه نیز روز گذشته ۱۵.۳ میلیمتر بارش را به ثبت رساند و میانگین بارش در شبانه روز گذشته ۱۹.۸ بوده است.
وی ادامه داد: در مجموع سامانه بارشی اخیر جوانرود با ۶۸.۶ میلیمتر، ثلاث باباجانی با ۶۶.۵ میلیمتر، گیلانغرب با ۶۰.۷ میلیمتر، پاوه ۶۰.۸ میلیمتر پربارش ترین شهرها بودند و میانگین کلی بارش نیز ۳۸.۱ میلیمتر بوده است.

منبع : مهر نیوز