جولان کرونا در جنوب غرب خوزستان/ ۱۳۲ نفر مبتلا و ۲ نفر فوت شدند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، شکرالله سلمان زاده بعد از ظهر امروز پنجشنبه از اخذ ۳۰۱ نمونه کرونایی جدید در جنوب غرب خوزستان خبر داد و اظهار کرد: در روز گذشته، ۱۳۲ مورد (آبادان ۶۴ نفر، خرمشهر ۳۷ نفر و شادگان ۳۱ نفر) ابتلای جدید به ویروس کرونا ثبت شده است. وی به درمان سرپایی […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، شکرالله سلمان زاده بعد از ظهر امروز پنجشنبه از اخذ ۳۰۱ نمونه کرونایی جدید در جنوب غرب خوزستان خبر داد و اظهار کرد: در روز گذشته، ۱۳۲ مورد (آبادان ۶۴ نفر، خرمشهر ۳۷ نفر و شادگان ۳۱ نفر) ابتلای جدید به ویروس کرونا ثبت شده است.
وی به درمان سرپایی ۱۱۲ نفر (آبادان ۴۹ نفر، خرمشهر ۳۵ نفر و شادگان ۲۸ نفر) اشاره کرد و گفت: همچنین در روز گذشته، ۳۴ بیمار بستری و ۱۸ بیمار دیگر بهبود و از بیمارستان مرخص شدند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان از فوت دو بیمار کرونایی (یک نفر آبادان و یک نفر شادگان) در روز گذشته خبر داد و افزود: در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان ۱۹۴ نفر است.
سلمان زاده تشریح کرد: تعداد کل موارد مراجعه سرپایی در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی آبادان از ابتدای اپیدمی تاکنون، ۱۸۹ هزار و ۷۰۶ مورد بوده که از این تعداد، ۱۱ هزار و ۹۲۰ نفر بستری و ۹ هزار و ۵۶۱ نفر نیز پس از دریافت خدمات و بهبود یافتن از بیمارستان‌ها مرخص شدند.