حاتمی: رفته رفته در لیگ غرب آسیا بهتر شدیم

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: امروز عملکرد تیمی خوبی داشتیم و رفته رفته در مسابقات سوپر لیگ غرب آسیا بهتر شدیم. به گزارش سردبیر پرس، مهران حاتمی سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان، پس از پیروزی شاگردانش مقابل النفت عراق گفت: ابتدا میخوام درباره تیم و بازیکنانم حرف بزنم و از تلاشی که به کار […]

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: امروز عملکرد تیمی خوبی داشتیم و رفته رفته در مسابقات سوپر لیگ غرب آسیا بهتر شدیم.

به گزارش سردبیر پرس، مهران حاتمی سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان، پس از پیروزی شاگردانش مقابل النفت عراق گفت: ابتدا میخوام درباره تیم و بازیکنانم حرف بزنم و از تلاشی که به کار گرفتند تشکر کنم. 
او ادامه داد: شروع ما در مسابقات WASL خوب نبود اما رفته رفته بهتر شدیم و امروز خیلی خوب کار کردیم‌. بازیکنان ما با فشار زیادی کار کرده و این برد را به دست آوردند.
سرمربی شهرداری گرگان تاکید کرد: شاهد عملکرد تیمی خوبی از شاگردانم بودم و از این جهت بسیار خوشحالم. برای بازی‌های بعد بهتر هم می‌شویم.
او در پاسخ به این سوال که آیا میزبانی گرگان در بازی‌های بعد امکان پذیر است؟ توضیح داد: این سوال را نباید از من بپرسید، اما شخصا دوست دارم در گرگان باشد اما باید از مسئولان بپرسید و فکر میکنم تا الان امکانپذیر نشده است. امیدوارم برای بازی بعد میزبانی را بگیریم.
انتهای پیام
منبع : ایسنا