حال ۶ بیمار کرونایی در چهارمحال و بختیاری وخیم است

به گزارش سردبیر پرس، ارسلان خالدی فر با بیان اینکه در شبانه روز گذشته ۹۸ نفر با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری مراجعه کردند، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۲۹۳ هزار و ۴۲۹ مورد نمونه‌گیری ابتلای کرونا در استان انجام شده است. وی گفت: […]

به گزارش سردبیر پرس، ارسلان خالدی فر با بیان اینکه در شبانه روز گذشته ۹۸ نفر با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری مراجعه کردند، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۲۹۳ هزار و ۴۲۹ مورد نمونه‌گیری ابتلای کرونا در استان انجام شده است.
وی گفت: هم‌اکنون ۶ بیمار با شرایط وخیم در بخش‌های ویژه مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری بستری هستند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های استان را ۳۹ نفر اعلام کرد و افزود: مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به بیماری کرونا در استان هزار و ۸۴۸ نفر است.
خالدی فر عنوان کرد: طی شبانه روز گذشته ۱۲ بیمار مبتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری شناسایی شده است که از این تعداد سه بیمار در مراکز درمانی استان بستری و تحت درمان قرار گرفته‌اند.
وی با بیان اینکه در حال حاضر شهرستان‌های «کوهرنگ»، «اردل»، «سامان»، «لردگان» و «خانمیرزا» در حالت زرد کرونایی قرار دارد، مطرح کرد: شهرستان‌های «شهرکرد» و «کیار» در وضعیت نارنجی و شهرستان‌های «فارسان»، «بن» و «بروجن» در وضعیت قرمز ابتلاء به کرونا قرار دارند.

منبع : خبرگزاری مهر