حدود ۶ هزار ساوجی از خدمات هلال احمر بهره مند شدند

سید لقمان حسینی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به برنامه‌های جمعیت هلال احمر ساوه در طرح اوقات فراغت تابستان گفت: در سه ماهه اخیر ۵ هزار از جوان و نوجوان ساوجی از خدمات مجتمع ورزشی جمعیت هلال احمر در قالب برنامه‌های ورزشی، استخر و ورزش‌های رزمی برخوردار شدند. وی با اشاره به […]

سید لقمان حسینی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به برنامه‌های جمعیت هلال احمر ساوه در طرح اوقات فراغت تابستان گفت: در سه ماهه اخیر ۵ هزار از جوان و نوجوان ساوجی از خدمات مجتمع ورزشی جمعیت هلال احمر در قالب برنامه‌های ورزشی، استخر و ورزش‌های رزمی برخوردار شدند.
وی با اشاره به ارائه آموزش‌های امداد و کمک‌های اولیه به حدود ۴۰۰ نفر افزود: در المپیاد طرح دادرس با عنوان دانش آموز آماده در روزهای سخت موفق به کسب مقام اول شدیم.
رئیس هلال احمر ساوه اضافه کرد: یازدهمین مرحله طرح دادرس برای ۲۴ مدرسه در دو بخش پسران و دختران در سطح شهرستان برگزار شد که در مرحله شهرستانی موفق به کسب مقام اول شدند و به مسابقات استانی راه یافتند.
حسینی با اشاره به برنامه‌های جمعیت هلال احمر ساوه در اربعین گفت: اجرای طرح «مرهم زائر» یکی از برنامه‌های جمعیت هلال احمر برای خدمت رسانی به زائران بود در این طرح داروهای قابل استفاده و مازاد بر مصرف خانواده جمع آوری و برای استفاده زائران نیازمند ارسال شد.
وی افزود: در طرح مرهم زائر ۲۵ قلم داور به ارزش حدود ۲۰۰ میلیون تومان جمع آوری و یک تیم از جوانان جمعیت هلال احمر نیز برای امداد رسانی به زوار به عراق اعزام شد.
حسینی از بازسازی مجتمع فرهنگی ورزشی و آموزشی جمعیت هلال احمر ساوه خبر داد و گفت: ۱۰ میلیارد ریال برای بازسازی محوطه و روشنایی این مجتمع تخصیص داده شده و عملیات بازسازی آن شروع شده است.