حرکت دینی و انقلابی امامزادگان باید استمرار یابد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام ستار علیزاده امروز (چهارشنبه) در همایش استانی روز بزرگداشت امامزادگان در مسجد آستان فاطمه اخری رشت، اظهار کرد: باید با استفاده ابزارهای مدرن تبلیغاتی امامزادگان را به عنوان معارف دینی معرفی کنیم. وی با بیان اینکه جایگاه امامزادگان جایگاهی ویژه، قابل توجه و برجسته است، افزود: هرگاه جبهه […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام ستار علیزاده امروز (چهارشنبه) در همایش استانی روز بزرگداشت امامزادگان در مسجد آستان فاطمه اخری رشت، اظهار کرد: باید با استفاده ابزارهای مدرن تبلیغاتی امامزادگان را به عنوان معارف دینی معرفی کنیم.
وی با بیان اینکه جایگاه امامزادگان جایگاهی ویژه، قابل توجه و برجسته است، افزود: هرگاه جبهه دینی و اسلامی و انقلابی با محوریت رهبران دینی حرکت کرد همراه با پیروزی بوده است.
مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه گیلان تقویت جبهه انقلابی ضد استکباری هدف اصلی امامزادگان و اولیای دینی در طول تاریخ است، اضافه کرد: بهترین مصداق جبهه انقلابی که در رأس آن فقیه جامع الشرایط قرار گرفت و نتیجه آن احیای ارزش‌های اسلامی بود، انقلاب اسلامی به رهبری امام است.
وی با بیان اینکه نظام ما در اوج اقتدار و ادامه دهنده تفکر انقلابی امامزادگان واجب التعظیم است، ادامه داد: جریان مقاومت در لبنان و فلسطین و یمن به برکت الگو برداری از انقلاب در مقابل استکبار به پیروزی رسیده اند.
علیزاده بر استمرار حرکت دینی و انقلابی امامزادگان تاکید کرد و گفت: باید با افزایش بصیرت از مسیر امامزادگان فاصله نگیریم.
وی تبدیل بقاع به قطب فرهنگی و آشنایی مردم با معارف اسلامی را از مصادیق ادامه دادن راه امامزادگان برشمرد و گفت: راه اندازی طرح‌های کمک مومنانه برای حمایت از اقشار کم برخوردار جامعه، راه اندازی مراکز افق برای کاهش آسیب‌های اجتماعی و بازارچه‌های خیریه برای رونق اشتغال تنها بخشی از کارکردهای بقاع متبرکه است.
مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه گیلان افزود: از آغاز مبارزه با کرونا تاکنون بیش از ۷۰ هزار بسته‌های معیشتی با هزینه ۱۵ میلیارد تومان توسط مراکز افق بقاع متبرکه بین نیازمندان گیلان توزیع شده است.
حجت الاسلام علیزاده با بیان اینکه دشمن به دنبال یاس و نا امیدی جامعه انقلابی ما است، اظهار کرد: برای حفظ اقتدار و عظمت انقلاب با شرکت پرشور در انتخابات بار دیگر دشمنان ایران اسلامی را ناامید می‌کنیم.

منبع : خبرگزاری مهر