حرکت کاروان فجر آفرینان در لامرد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، صبح سه شنبه همزمان با سراسر کشور مراسم گرامیداشت یوم الله ۱۲ بهمن تجدید خاطره ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی در شهر لامرد برگزار شد. در این آیین، کاروان فجرآفرینان که با حضور مسوولین محلی، روحانیت، اقشار مختلف مردم، دانشجویان و دانش‌آموزان و مهدکودکی‌ها در فرودگاه […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، صبح سه شنبه همزمان با سراسر کشور مراسم گرامیداشت یوم الله ۱۲ بهمن تجدید خاطره ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی در شهر لامرد برگزار شد.
در این آیین، کاروان فجرآفرینان که با حضور مسوولین محلی، روحانیت، اقشار مختلف مردم، دانشجویان و دانش‌آموزان و مهدکودکی‌ها در فرودگاه بین‌المللی لامرد برگزار شد سرود «بوی گل سوسن و یاسمن آمد» آیین آغازین این برنامه ها بود و برنامه سان نظامی به همراه گل‌افشانی توسط مهد کودکی‌ها نیز انجام شد.
کاروان خودرویی و موتوری مسیر پنج کیلومتری فرودگاه بین‌المللی شهدای لامرد تا گلزار شهدای مرکزی این شهر شامل میدان دکتر حیاتی، بلوار آزادگان، میدان انقلاب، بلوار شاهد، میدان امام خمینی (ره)، خیابان ۱۵ خرداد، میدان شهدا را طی نمودند و یکبار دیگر با آرمان‌های بلند حضرت امام و شهدای انقلاب تجدید میثاق و با نثار گل، ادای احترام به آن به حق‌پیوستگان کردند.

منبع : مهر نیوز