حضور اسماعیلی در عزاداری امام حسین (ع)

به گزارش سردبیر پرس، همزمان با روز عاشورای حسینی محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ، صبح امروز دوشنبه ۱۷ مرداد همزمان با روز عاشورا با حضور در تجمع بزرگ راهپیمایان هیئات مذهبی در غرب تهران به اقامه عزای حسینی در جمع مردم غرب تهران پرداخت. این راهپیمایی بزرگ عاشورایی که با تجمیع چندین هیأت در غرب تهران […]

به گزارش سردبیر پرس، همزمان با روز عاشورای حسینی محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ، صبح امروز دوشنبه ۱۷ مرداد همزمان با روز عاشورا با حضور در تجمع بزرگ راهپیمایان هیئات مذهبی در غرب تهران به اقامه عزای حسینی در جمع مردم غرب تهران پرداخت.
این راهپیمایی بزرگ عاشورایی که با تجمیع چندین هیأت در غرب تهران از مسجد دانشگاه امام صادق تهران آغاز شده بود تا میدان شهید تهرانی مقدم ادامه یافت و در این مسیر راهپیمایان با نوحه سرایی مداح اهل بیت حاج میثم مطیعی به اقامه عزای سید الشهدا (ع) و یاران باوفایش پرداختند.
اسماعیلی همچنین پس از این راهپیمایی با حضور در میان عزاداران مسجد دانشگاه تهران، نماز ظهر عاشورا را در کنار دانشجویان و اقشار مختلف مردم در محل اقامه کرد. پس از این مراسم که با نوحه سرایی حاج سعید حدادیان و سخنرانی حجت السلام و المسلمین پناهیان همراه بود، عزاداران حسینی به اقامه نماز ظهر عاشورا پرداختند.