حضور بجنوردی‌ها در شعب اخذ رای پس از برگزاری دعا ندبه

حجت الاسلام حمید رفیعی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس به اهمیت حضور تک به تک مردم در پای صندوق آرا اشاره کرد و اظهار داشت: حضور گسترده در انتخابات یقیناً موجب قدرت دولت شده و این امر می‌تواند به دولت در جهت حل مشکلات کمک کند. مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی تصریح کرد: انتخاب […]

حجت الاسلام حمید رفیعی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس به اهمیت حضور تک به تک مردم در پای صندوق آرا اشاره کرد و اظهار داشت: حضور گسترده در انتخابات یقیناً موجب قدرت دولت شده و این امر می‌تواند به دولت در جهت حل مشکلات کمک کند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی تصریح کرد: انتخاب فردی اصلح گام دوم حضور در انتخابات است زیرا با انتخاب فرد جهادی و دارای برنامه و معتقد به ظرفیت‌های داخل می‌توانیم مشکلات معیشتی را حل کنیم.
وی افزود: مردم را به مشارکت دعوت می‌کنیم زیرا امنیت جانی و معیشتی در گرو حضور حداکثری در انتخابات و ناامیدی دشمنان است.
حجت الاسلام رفیعی به برنامه‌های روز ۲۸ خرداد اشاره داشت و گفت: طبق برنامه‌های پیش بینی شده مردم می‌توانند به صورت خودجوش و جمعی، پس از حضور در دعای ندبه، به پای صندوق‌های رأی بروند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی بیان داشت: این برنامه به صورت محوری با برگزاری دعای ندبه از ساعت ۷ صبح در هیئت حسین جان (ع) بجنورد آغاز می‌شود و ساعت ۸ صبح حرکت جمعی به سمت مسجد انقلاب برای رأی دادن انجام خواهد شد.

منبع : خبرگزاری مهر