حضور تماشاگران در سالن‌های ورزشی باعث هیجان بازی‌ها شد

بهروز عطایی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به حضور ۳۰ درصدی تماشاگران در سال‌های ورزشی اظهار داشت: واقعاً تفاوت حضور تماشاگران در بازی روز گذشته برابر تیم سایپا در مقایسه با بازی‌های قبلی کاملاً مشخص و این تفاوت مثبت کاملاً لذت بخش بود. وی با بیان اینکه برای تیم‌های ورزشی دوری تماشاگران […]

بهروز عطایی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به حضور ۳۰ درصدی تماشاگران در سال‌های ورزشی اظهار داشت: واقعاً تفاوت حضور تماشاگران در بازی روز گذشته برابر تیم سایپا در مقایسه با بازی‌های قبلی کاملاً مشخص و این تفاوت مثبت کاملاً لذت بخش بود.

وی با بیان اینکه برای تیم‌های ورزشی دوری تماشاگران در سالن‌های ورزشی کم کم به عادت تبدیل شده بود، گفت، خیلی خوشحال هستیم که با کاهشی شدن کرونا، دوباره شاهد حضور تماشاگران در سالن‌های ورزشی هستیم.

وی اضافه کرد، ورزش بدون تماشاگران بی معنی است و حضور و حمایت‌های آنها به ورزشکاران وتیم های ورزشی امید و انگیزه می‌دهد.

بازی سختی را از سایپا بردیم

سرمربی تیم لبنیات هراز آمل با بیان اینکه در بازی سختی برای تیم سایپا پرآوازه صاحب پیروزی و کسب امتیاز شدیم، گفت، از این بابت خوشحال هستم و به واسطه عملکرد خوبی که بازیکنانم داشتند، به آنها خسته نباشید وتبریک می گویم.

عطایی ادامه داد: شرایط دو تیم وبازی به گونه‌ای پیش می‌رفت که هریک از دو تیم اشتباهی مرتکب می‌شدند، نتیجه بازی کلاً تغییر می‌کرد.

وی افزود: خوشحالم که بازیکنان ما باتجربه‌تر عمل کردند وتوانستیم بازی مهم هفته را به نفع خودمان تغییر دهیم.

به گزارش مهر، تیم لبنیات هراز آمل درچارچوب هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور چهارشنبه شب در بازی خانگی درسالن ورزشی پیامبر اعظم این شهر با نتیجه ۳ بریک تیم سایپا تهران را شکست داد. شاگردان بهروز عطایی با کسب یازدهمین پیروزی این فصل خود با ۳۱ امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی این مسابقات باقی ماندند.

منبع : مهر نیوز