حضور حداکثری بانوان در انتخابات معادلات دشمن را بر هم می زند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علیرضا فاتحی نژاد عصر سه شنبه در همایش بانوان فعال شهریار گفت: نظام جمهوری اسلامی در آستانه چهل و پنج سالگی در حوزه‌ای مختلف تکنولوژی و پیشرفت فناوری در دنیا بدون شک جز اولین‌ها است و این به برکت خون شهدا و انقلاب اسلامی به دست آمده است. فاتحی نژاد […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علیرضا فاتحی نژاد عصر سه شنبه در همایش بانوان فعال شهریار گفت: نظام جمهوری اسلامی در آستانه چهل و پنج سالگی در حوزه‌ای مختلف تکنولوژی و پیشرفت فناوری در دنیا بدون شک جز اولین‌ها است و این به برکت خون شهدا و انقلاب اسلامی به دست آمده است.
فاتحی نژاد ادامه داد: وقتی این همه هجمه برای تحریم و رأی ندادن در انتخابات از سوی دشمن وارد می‌شود باید مطمئن بود شرکت و حضور مردم ایران در انتخابات دارای تبعات سنگینی برای دشمن است و دشمن به راحتی نمی‌تواند از آن چشم بپوشد.
وی با اشاره به حضور مسئولین بین مردم و لزوم خدمات رسانی مطلوب افزود: مسئولان باید با حضور در بین مردم و ارتباط مستمر با مردم و خدمات دهی مطلوب، موجبات دلگرمی و ایجاد انگیزه بیشتر کنند.
فرماندار شهریار با اشاره به دو رویداد بزرگ پیش رو افزود: امسال دو اتفاق مهم در پیش داریم که اولی سالگرد چهل و پنجمین پیروزی انقلاب اسلامی و دومی برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری است و باید در فرصت پیش آمده به تبیین دستاوردهای جمهوری اسلامی پرداخت.
فاتحی نژاد با اشاره به برگزاری انتخابات در اسفندماه سال جاری گفت: بسترها و تدابیر لازم به منظور برگزاری انتخاباتی با محورهای مد نظر مقام معظم رهبری در شهرستان پیش بینی شده و دستگاه‌های اجرایی نیز نهایت همکاری و هماهنگی را با ستاد انتخابات دارند.
فرماندار شهریار اظهار کرد: حضور داوطلبان از طیف‌های مختلف، نوید حضور پررنگ و معنی دار مردم شهرستان را می‌دهد.
فرماندار شهریار درباره جایگاه و نقش زنان در جامعه افزود: انقلاب اسلامی، تحولی اساسی در وضعیت زنان و نوع نگاه به آنان در جامعه ایجاد کرده و توانست جایگاه و منزلت آنان را بهبود ببخشد و مشارکت آنان را در ایفای نقش در جامعه بهبود دهد.
وی تصریح کرد: حضور زنان در عرصه‌های مختلف به عنوان تصمیم گیر و تصمیم ساز نشان از نگاه ویژه جمهوری اسلامی به آنها است.
فرماندار شهریار خاطرنشان کرد: مشارکت اجتماعی و حضور فعال زنان در انتخابات پیش رو مطمئناً معادلات دشمن را در این برهه حساس بر هم زده و الگوی زن ایرانی متعهد و بصیر را به جهانیان نشان خواهد داد.