حضور حداکثری مردم در انتخابات دشمن را دچار یأس می‌کند

به گزارش سردبیر پرس، علی اکبر عزیزی با اشاره به اهمیت دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات بسیار مهم است و مردم می توانند با حضور پرشور خود در پای صندوق های رای امید دشمنان را به یاس و ناامیدی تبدیل کنند. […]

به گزارش سردبیر پرس، علی اکبر عزیزی با اشاره به اهمیت دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات بسیار مهم است و مردم می توانند با حضور پرشور خود در پای صندوق های رای امید دشمنان را به یاس و ناامیدی تبدیل کنند.
وی با قدردانی از همراهی مردم با نظام مقدس جمهوری اسلامی ادامه داد: در ۴۵ سال گذشته حرف اول را مردم زدند بنابراین این مردم هستند که صاحبان انقلابند و در تحقق اهداف عالیه امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب مشارکت جدی داشته و دارند و با حضور پررنگ و بی‌نظیر خود در انتخابات پیش رو به دشمنان نشان خواهند داد که پای آرمان های خود محکم و استوار ایستاده اند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد ادامه داد: در فرایند برگزاری انتخابات پیش رو، طبق رویکرد و اهدافی که رهبر معظم انقلاب مطرح کردند در چهار مولفه مشارکت، امنیت، رقابت و سلامت به نحوی برنامه ریزی و عمل شده که انتخاباتی سالم و با حضور حداکثری مردم در انتخابات اسفند ماه در استان شاهد باشیم.
عزیزی با اشاره به دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در طول ۴۵ سال گذشته، افزود: مسوولان با استفاده از ظرفیت هایی از قبیل رسانه‌ها، فضای مجازی، صدا و سیما و امثال آن به تولید محتوا از روند پیشرفت کشور در مقایسه با دوران قبل از انقلاب و حال حاضر در روستاها، مراکز بخش و شهر یزد در حوزه های مختلف از قبیل راه، آبرسانی، برق رسانی و … اقدام و این خدمت رسانی ها را برای مردم تبیین و گزارش کنند.
گفتنی است؛ انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۱۱ اسفندماه سال جاری برگزار می شود، استان یزد با چهار حوزه انتخابیه و ۱۲ شهرستان دارای چهار کرسی در مجلس شورای اسلامی است.

منبع : مهر نیوز