حضور فعال پلیس در محرم حسینی

به گزارش سردبیر پرس، سردار حمید هداوند با تسلیت عاشورای حسینی و اینکه شهادت مظلومانه اباعبدالله الحسین تا ابد در قلب و جان عاشقان آن حضرت شور و غوغا برپا می‌کند بیان داشت: امام حسین علیه السلام الهام بخش مظلومان و ستمدیدگان جهان است و طومار ظالمان را در هم خواهد پیچید. جانشین فرمانده انتظامی […]

به گزارش سردبیر پرس، سردار حمید هداوند با تسلیت عاشورای حسینی و اینکه شهادت مظلومانه اباعبدالله الحسین تا ابد در قلب و جان عاشقان آن حضرت شور و غوغا برپا می‌کند بیان داشت: امام حسین علیه السلام الهام بخش مظلومان و ستمدیدگان جهان است و طومار ظالمان را در هم خواهد پیچید.
جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در تهران بزرگ همه قومیت‌ها با آداب و رسوم مربوط به خود سنت عزاداری را برگزار می‌کنند، عنوان داشت: همچنان که شهید سردار سلیمانی فرمودند ما ملت امام حسین هستیم و تحت لوای آن حضرت ایستاده ایم و سرباز رهبر عزیزمان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای عزیز که از سلاله امام حسین هستند می‌باشیم.
وی گفت: امروز پرچمدار انقلاب و نظام ما که تنها منادی اسلام ناب محمدی می‌باشد رهبر گرانقدرمان است که هم باید مطیع اوامر آنحضرت باشیم.
جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه علاوه بر ساماندهی هیئت‌های عزاداری باید اقدامات لازم در خصوص موضوعات ترافیک و انتظامی انجام شود بیان داشت: وظیفه ما به عنوان پلیس امنیت و آرامش شهروندان است باید تلاش کنیم که خدمتگزاران خوبی برای مردم باشیم.
سردار هداوند با تأکید بر لزوم استقرار مناسب در شام غریبان حسینی، بیان داشت: تا پایان مراسم باید به گونه‌ای اقدام شود که کوچک‌ترین خدشه‌ای در امنیت و آرامش عزاداران حسینی وارد نشود.

منبع : مهر نیوز