حضور مدیرعامل سابق استقلال در تمرین تیم ملی فوتبال

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۷ در چمن اصلی ورزشگاه آزادی برگزار شد. * این تمرین طبق اعلام فدراسیون فوتبال با حضور محدود اهالی رسانه آغاز شد. * دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم فوتبال ایران از ابتدایی تمرین امروز بازیکنان را دور خود جمع کرد و برای دقایقی […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۷ در چمن اصلی ورزشگاه آزادی برگزار شد.
* این تمرین طبق اعلام فدراسیون فوتبال با حضور محدود اهالی رسانه آغاز شد.
* دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم فوتبال ایران از ابتدایی تمرین امروز بازیکنان را دور خود جمع کرد و برای دقایقی طولانی برای آنها صحبت کرد.
* رفت و آمد اصحاب رسانه برای پوشش این تمرین باعث شد تا سرمربی تیم ملی خواستار سکوت در گفتگوی بین خبرنگاران با روابط عمومی فدراسیون شود تا بازیکنان تمرکز لازم برای تمرین را پیدا کنند.
* سختگیری های نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا سبب شد تا تنها ۱۵ دقیقه به خبرنگاران و عکاسان اجازه حضور در تمرین داده شود. در این بین یک عکاس کره ای نیز حضور داشت که لحظه به لحظه تمرین را از مترجم خود درباره گفتگوی ساده بین آنها می پرسید.
* دراگان اسکوچیچ برخلاف کارلوس کی روش بازیکنان تیم ملی را در منطقه ای که عکاسان حضور داشتند تمرین داد تا آنها بتوانند عکس های مناسبی را تهیه کنند.
* تمام بازیکنان تیم ملی ایران در تمرین امروز حضور داشتند و هیچ یک از آنها زیر نظر کادر پزشکی به طور اختصاصی تمرین نمی کرد.
* سردی هوای تهران باعث شد تا امیر عابدزاده هنگام تمرینات کششی با گرمکن به تمرین بپردازد.
* احمد مددی مدیرعامل پیشین استقلال که ریاست ورزشگاه آزادی را عهده دار است هنگام خروج خبرنگاران به محل تمرین تیم ملی آمد تا همراه با ناصر فریاد شیران به تماشای این تمرین بپردازند.