حضور مردم در صحنه انتخابات دفاع از نظام و تضمین کننده انقلاب است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمدرضا موحد پیش از ظهر چهارشنبه در نشست خبری، با اشاره به موضوع انتخابات و حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی، گفت: اکنون در آستانه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم که از حساسیت خاصی برخوردار است و حضور مردم در این صحنه مهم دفاع از نظام، در […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمدرضا موحد پیش از ظهر چهارشنبه در نشست خبری، با اشاره به موضوع انتخابات و حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی، گفت: اکنون در آستانه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم که از حساسیت خاصی برخوردار است و حضور مردم در این صحنه مهم دفاع از نظام، در واقع تضمین کننده بقای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است.جانشین سپاه امام علی ابن ابیطالب (علیه السلام) استان قم با تاکید بر اینکه امروز در شرایط ویژه‌ای هستیم که در ظاهر یک انتخابات است، اما در باطن حساسیت‌های بسیار مهمی دارد، افزود: به لطف الهی در چهل و سه سال گذشته، در مسیری پیوسته از نصرت‌های الهی قرار گرفتیم و فتوحات آشکار و بیّنی را پیش رو داشتیم و در صحنه انتخابات پیش رو نیز ان‌شاءالله این فضل خداوند متعال شامل حال ما خواهد شد.
محمدرضا موحد با اشاره به اینکه هیچ دشمنی مسیرهای موفقیت خود را از دست نداده و کنار نمی‌گذارد، تاکید کرد: برای نمونه اگر اعمال تحریم‌ها به گونه‌ای که دشمن تصور می‌کرد، مفید و مؤثر بود، پیشنهاد کاهش آن را در مذاکرات نمی‌داد و چنانچه خروج از برجام مؤثر بود ادامه را ادامه داده و پیشنهاد مذاکره مجدد برای احیای آن را نمی‌داد.
جانشین سپاه قم با تاکید بر اینکه علت اصلی شکست انتخاباتی ترامپ، شکست او از نظام، انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت بود، گفت: نظام اسلامی به مدد الهی و ایثار و از خود گذشتگی مردان میدان همچون سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای والامقام، دستاوردهای بسیار زیادی در عرصه بین‌المللی کسب نموده است. ترک خوردن امنیت پوشالی رژیم غاصب صهیونیستی، احیای مجدد مقاومت در فلسطین و امیدواری هر چه بیشتر عناصر جبهه مقاومت در سراسر عالم، تحت زعامت و فرماندهی رهبر معظم انقلاب و فرماندهی میدانی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی انجام گرفت.
موحد در ادامه با اشاره به بیماری کرونا و تبعات آن در کشور گفت: جبهه انقلاب، طی دو سال اخیر که به صورت جدی در موضوع مقابله با کرونا فعال بود، بواسطه نهضت کمک‌های مومنانه توانست دردها و مصیبت‌های مردم را تا حدی کاهش دهد و این نمونه‌ای از نماد نصر و فتح انقلاب است.
جانشین سپاه قم با تاکید بر اینکه مردم ما در مسیر یک حماسه جدید قرار دارند، گفت: دشمن تمامی تلاش خود را برای خدشه دار نمودن امنیت ایران اسلامی به کار برد ولی امروز به لطف خدا و خون مطهر شهدا، جمهوری اسلامی ایران، لنگرگاه ثبات و امنیت در منطقه است و نصرت الهی و صبح پیروزی نزدیک است.
موحد در ادامه افزود: در حال حاضر همه جبهه استکبار علیه امام انقلاب ما بسیج شده‌اند. هدف دشمن در این انتخابات مشارکت پایین مردم است و قصد دارد نظام را در یک عملیات استراتژیک، رسانه‌ای و روانی شکست دهد. این روند حرکت دشمن، حجتی بر همه مردم ایران اسلامی است که اگر ما اشتباه نکنیم دشمن هرگز موفق نخواهد شد.
جانشین سپاه امام علی ابن ابیطالب (علیه السلام) استان قم با بیان اینکه تقابل جدی ما با جبهه استکبار روز بیست و هشتم خرداد است، تصریح کرد: این انتخابات حقیقتاً، نوعی حماسه، پشتوانه مردمی، دفاع از نظام، صراط مستقیم و عبادت برای خدا است و حضور حداکثری مردم به منزله پیروزی و حضور ضعیف و یا عدم حضورشان می‌تواند به شکست منجر شود.
محمدرضا موحد با بیان اینکه رقابت سیاسی بین کاندیداها مسئله فرعی است و اصل، حضور حداکثری مردم است، گفت: مردم در این ۴۲ سال نشان دادند که پایه کار انقلاب هستند و مشکلات را تحمل می‌کنند.
وی افزود: امروز ما وظیفه داریم‌، بستگان، آشنایان، اقوام و نزدیکانمان را در مورد شرکت در انتخابات، تواصی به حق کنیم و جهت حضور در انتخابات با دست پر در مقابل این صف آرایی دشمن بایستیم.
جانشین سپاه قم در پایان با اشاره به اینکه انتخاب اصلح سرنوشت آینده کشور را تعیین خواهد نمود، گفت: با انتخاب اصلح دولتی بر سر کار می‌آید که برای مردم عزت بیافریند، کارآفرینی کند، در میان مردم حضور داشته باشد و مشکلاتشان را حل کند. ما به دولت مؤمن، مقتدر و انقلابی احتیاج داریم و چنین دولتی نیازمند حضور پرشور مردم در انتخابات و پای صندوق‌های رأی است و ما باید دشمن را ناامید کنیم و بر خلاف آرزوهای آن عمل نمائیم.