حضور مسئولان در صحنه سیل برای مردم‌قوت قلب است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار احمد ذوالقدر عصر یکشنبه در مراسم یادواره شهدا و یادمان سیل زدگان روستای مرزداران فیروز کوه که با حضور محسن منصوری استاندار و فرمانداران شهرستان‌های فیروزکوه، رباط‌کریم و ورامین برگزار شد اظهار داشت: به مردم این قول را می‌دهیم تا لحظه آخر برای کاهش آلام مردم سیا زده کنارشان […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار احمد ذوالقدر عصر یکشنبه در مراسم یادواره شهدا و یادمان سیل زدگان روستای مرزداران فیروز کوه که با حضور محسن منصوری استاندار و فرمانداران شهرستان‌های فیروزکوه، رباط‌کریم و ورامین برگزار شد اظهار داشت: به مردم این قول را می‌دهیم تا لحظه آخر برای کاهش آلام مردم سیا زده کنارشان خواهیم ایستاد.
ذوالقدر با اشاره به بارش‌ها و وقوع سیلاب در شهرستان فیروزکوه. گفت: نیروهای جهادی فرمانداران و تمام تجهیزات لجستیکی در شهرستان‌های استان تهران با همکاری بسیج و سپاه در این شهرستان مستقر شده اند و در حال کمک رسانی به مردم سیل زده این شهرستان هستند.
وی در ادامه به اهمیت سرعت بخشیدن به کمک رسانی تاکید کرد و گفت: این سیلاب یکی از نادرترین حوادثی بود که در آن مشکل پشتیبانی نداشتیم و از اولین ساعات وقوع حادثه مسئولین بعضاً با پای پیاده خود را به این منطقه رسانده تا بتوانند نیاز مردم را به گوش مسئولین برسانند و به نوعی این حضور قوت قلبی برای مردم است.
فرمانده سپاه سیدالشهدا گفت: حضور مسئولان در صحنه و امداد رسانی با تمام توان، باعث رضایتمندی اهالی روستای مرزداران شده است و تا آخرین نیاز مردم در کنارشان هستیم و از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.