حضور ۲ ورزشکار یزدی در اردوی تدارکاتی تیم ملی شنای نابینایان

حسین دشتی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به برگزاری بازی‌های پاراآسیایی بحرین و حضور تیم ملی اظهار داشت: اردوی تدارکاتی تیم ملی به منظور حضور در این دوره از مسابقات در استان البرز برگزار شد. وی افزود: این دوره از اردوهای تدارکاتی در استان‌های مختلف از جمله یزد و البرز برگزار شد […]

حسین دشتی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به برگزاری بازی‌های پاراآسیایی بحرین و حضور تیم ملی اظهار داشت: اردوی تدارکاتی تیم ملی به منظور حضور در این دوره از مسابقات در استان البرز برگزار شد.

وی افزود: این دوره از اردوهای تدارکاتی در استان‌های مختلف از جمله یزد و البرز برگزار شد که ورزشکاران برگزیده تیم ملی به منظور آمادگی هرچه بیشتر و تمرینات در این اردوهای حضور پیدا کردند.

رئیس هیئت ورزشی نابینایان و کم بینایان استان یزد بیان کرد: با توجه به تمرینات ورزشکاران استان یزد خوشبختانه شاهد حضور دو ورزشکار نابینا و کم بینای استان در این اردوها هستیم.

دشتی گفت: علی حسن زاده و سید علی موسوی به عنوان ورزشکاران یزدی هستند که زیر نظر علیرضا ایزدی به عنوان سرمربی و محمداسماعیل فرح بخش و پدرام پور محمودیان به عنوان مربی با سرپرستی ولی اله زارع به تمرینات تکنیکی و تاکتیکی خود می‌پردازند.

منبع : مهر نیوز