حضور ۵۰ پلیس نامحسوس در ۸۰ هیئت بزرگ پایتخت

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار حسین رحیمی در پنجاه و هشتمین مرحله از طرح رعد پایتخت که در پلیس پیشگیری تهران بزرگ برگزار شد، اظهار کرد: از روز شنبه اول محرم آغاز می‌شود. چند هفته گذشته برنامه ریزی‌ها ی لازم با تک تک هیئت‌ها انجام شده است که تا به این لحظه بالغ بر […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار حسین رحیمی در پنجاه و هشتمین مرحله از طرح رعد پایتخت که در پلیس پیشگیری تهران بزرگ برگزار شد، اظهار کرد: از روز شنبه اول محرم آغاز می‌شود. چند هفته گذشته برنامه ریزی‌ها ی لازم با تک تک هیئت‌ها انجام شده است که تا به این لحظه بالغ بر ١٢ هزار تکیه، حسینیه و… شناسایی شده است.
وی ادامه داد: با این عزیزان جلسه برگزار کردیم و پلیس یاران و محرم یاران در تمام این دسته جات پیش بینی شدند که مأموریت همیاران محرم را به آن‌ها داده‌ایم.
سردار رحیمی اظهار کرد: بالغ بر ٨٠ هیئت بزرگ شناسایی شدند که به صورت میانگین ۵٠ نفر از نیروهای همکار من در پلیس راهور، پلیس انتظامی و.. به صورت نامحسوس مسئولیت برقراری تدابیر امنیتی در این خصوص را دارند.
وی با بیان اینکه به دنبال این هستیم که امنیت در این هیئت‌ها برقرار باشد، گفت: انتظار پلیس این است که پیش از شروع مراسم هماهنگی‌های لازم با پلیس صورت گیرد. پلیس با تمام توان و نیرو آماده خدمت‌گذاری به عزاداران است.

منبع : مهر نیوز