حضور ۶ تکواندو کار کرمانشاهی در اردو‌های تیم ملی ایران

۶ تکواندو کار کرمانشاهی در اردو‌های تیم ملی ایران شرکت می کنند . به گزارشسردبیر پرس،با برگزاری رقابت‌های آزاد قهرمانی کشور به میزبانی تهران در بخش مردان علی خوش روش در وزن ۶۸ کیلوگرم و آرین سلیمی در ۸۷ کیلوگرم طلا گرفتند. شایان صحبتی هم در وزن ۸۷ کیلوگرم گردن آویز برنز دریافت کرد.در بخش […]

۶ تکواندو کار کرمانشاهی در اردو‌های تیم ملی ایران شرکت می کنند . به گزارشسردبیر پرس،با برگزاری رقابت‌های آزاد قهرمانی کشور به میزبانی تهران در بخش مردان علی خوش روش در وزن ۶۸ کیلوگرم و آرین سلیمی در ۸۷ کیلوگرم طلا گرفتند.
شایان صحبتی هم در وزن ۸۷ کیلوگرم گردن آویز برنز دریافت کرد.در بخش دختران سحر مرادی و آتوسا پروین دیگر تکواندو کاران استان کرمانشاه بودند که نقره گرفتند. نفرات اول تا سوم این دوره از مسابقات در بخش مردان از ۲۸ دی ماه مرحله دوم اردو‌ها را شروع می‌کنند. ملی پوشان دختر کشورمان هم اکنون در حال برگزاری تمرینات خود هستند.کوثر اساسه دیگر نماینده استان کرمانشاه است که تیم ملی را همراهی می‌کند.ملی پوشان آقا و خانم کشورمان خود را برای مسابقات جهانی باکو و بازی‌های آسیایی هانگ ژو چین آماده می‌کنند.

منبع : سردبیر پرس