حضور ۶ کاندیدا در انتخابات فدراسیون نابینایان و کم بینایان

ثبت نام از کاندیداهای انتخابات فدراسیون ورزش نابینایان و کم بینایان که از سوم مهر آغاز شده بود، امروز ۱۸ مهر با ثبت نام ۶ کاندیدا به پایان رسید. به گزارش سردبیر پرس، ثبت نام از نامزدهای انتخابات فدراسیون ورزش نابینایان و کم بینایان برای احراز پست ریاست فدراسیون که از سوم مهر آغاز شده […]

ثبت نام از کاندیداهای انتخابات فدراسیون ورزش نابینایان و کم بینایان که از سوم مهر آغاز شده بود، امروز ۱۸ مهر با ثبت نام ۶ کاندیدا به پایان رسید.
به گزارش سردبیر پرس، ثبت نام از نامزدهای انتخابات فدراسیون ورزش نابینایان و کم بینایان برای احراز پست ریاست فدراسیون که از سوم مهر آغاز شده بود، امروز(۱۸ مهر) با ثبت نام ۶ کاندیدا به پایان رسید.
محمدرضا مظلومی ( رییس فدراسیون جانبازان و معلولان)، کاظم شمس مرفه (رییس هیات نابینایان و کم بینایان استان تهران)، عباس صادق‌زاده (رییس هیات نابینایان و کم بینایان استان کرمان)، روزبه زورقی (رییس هیات نابینایان و کم بینایان استان البرز)، محمدرضا بیدگی (جانباز) و قاسم قاسمی (جانباز) نامزدهایی هستند که برای احراز پست ریاست فدراسیون نابینایان و کم بینایان ثبت نام کرده‌اند.
اسامی کاندیداها برای بررسی مدارک و استعلام جهت شرکت در مجمع انتخابات فدراسیون ورزش نابینایان و کم بینایان به وزارت ورزش و جوانان ارجاع داده شد.
انتهای پیام