حضور ۷ بازرس ویژه برای نظارت بر انتخابات کرمانشاه

عبدالله عزیزی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: پس از افتتاح ستادهای انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان کرمانشاه بازرسین بر فعالیت این ستادها نظارت کامل داشتند. وی افزود: عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در برخی از ستادهای انتخاباتی گزارش شده که نباید در این شرایط حساس آسیبی به جان و مال […]

عبدالله عزیزی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: پس از افتتاح ستادهای انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان کرمانشاه بازرسین بر فعالیت این ستادها نظارت کامل داشتند.
وی افزود: عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در برخی از ستادهای انتخاباتی گزارش شده که نباید در این شرایط حساس آسیبی به جان و مال مردم وارد شود.
دبیر هیأت بازرسی انتخابات استان کرمانشاه با اشاره به تمهیدات در نظر گرفته شده برای شعب اخذ رأی گفت: برای هر صندوق اخذ رأی یک بازرس از سوی وزارت کشور تعیین شده که با حکم هیأت بازرسی انتخابات این استان کار خود را انجام می‌دهد.
وی با بیان اینکه به ازای هر ۱۵ صندوق اخذ رأی یک سربازرس تعیین شده است، بیان کرد: ۲۱ بازرس ویژه برای استان کرمانشاه از سوی وزارت کشور معرفی شده است.
به گفته عزیزی در شهرستان کرمانشاه به دلیل تعداد بالای شعب اخذ رأی و پراکندگی آن‌ها هفت نفر، در شهرستان اسلام آبادغرب ۲ نفر و در سایر شهرستان‌ها هر کدام یک نفر به عنوان بازرس ویژه برای نظارت در روز انتخابات حضور دارند.

منبع : مهر نیوز