حل مشکل مسکن جوانان در دستور کار دولت سیزدهم قرار دارد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، اسدالله عباسی استاندار گیلان امروز یکشنبه در نشست شورای مسکن گیلان، اظهار کرد: ساخت مسکن در دستور کار دولت سیزدهم قرار گرفته و این مهم در گیلان هم به صورت جدی پیاده سازی می‌شود. وی با تاکید بر لزوم اتمام طرح‌های نیمه تمام مسکن در گیلان، افزود: تمام توان گیلان […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، اسدالله عباسی استاندار گیلان امروز یکشنبه در نشست شورای مسکن گیلان، اظهار کرد: ساخت مسکن در دستور کار دولت سیزدهم قرار گرفته و این مهم در گیلان هم به صورت جدی پیاده سازی می‌شود.
وی با تاکید بر لزوم اتمام طرح‌های نیمه تمام مسکن در گیلان، افزود: تمام توان گیلان برای اجرا و اتمام طرح‌های نیمه تمام در بخش مسکن به کار گرفته شود.
استاندار گیلان با اشاره به محدودیت زمین در این استان، اضافه کرد: در استان گیلان به علت وجود جنگل، دریا و ساخت ویلاهای متعدد، دچار محدودیت زمین هستیم.
عباسی با بیان اینکه حل مشکل مسکن جوانان در دستور کار دولت مردمی سیزدهم قرار دارد، گفت: حل مشکل مسکن و اشتغال مطالبه جدی و به حق جوانان است.
وی با تاکید بر لزوم نظارت ویژه بر عملکرد کارفرمایان و پیمانکاران در ساخت مسکن، افزود: توجه به ایمنی، استحکام ساخت و استفاده از وسایل و امکانات مناسب در ساخت مسکن مورد توجه است.
استاندار گیلان با تاکید بر لزوم نظارت ویژه بر بازار خرید مسکن و اجاره در استان، بیان کرد: تسهیل بخشی ساخت و سازها در مناطق روستایی و شهری در اولویت قرار گیرد.

منبع : خبرگزاری مهر