حمایت بهزیستی ایلام از ۶۷۰۰ زن سرپرست خانوار​

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حسین نورعلیوند صبح دوشنبه در آیین اهدا کالای خانگی به زنان سرپرست خانوار جامعه هدف بهزیستی و کمیته امداد ایلام افزود: پرداخت تسهیلات اشتغالزایی، ودیعه مسکن، تشکیل گروه‌های همیار، حمایت تحصیلی و فرهنگی از فرزندان این زنان و… از جمله خدمات ارایه شده به این افراد است. مدیر کل کمیته […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حسین نورعلیوند صبح دوشنبه در آیین اهدا کالای خانگی به زنان سرپرست خانوار جامعه هدف بهزیستی و کمیته امداد ایلام افزود: پرداخت تسهیلات اشتغالزایی، ودیعه مسکن، تشکیل گروه‌های همیار، حمایت تحصیلی و فرهنگی از فرزندان این زنان و… از جمله خدمات ارایه شده به این افراد است.
مدیر کل کمیته امداد ایلام نیز در این همایش گفت: حدود نیمی از مجریان طرح‌های اشتغال زایی این نهاد را زنان سرپرست خانوار و بانوان و دختران مددجو تشکیل می‌دهند.
معاون مدیر عامل موسسه عترت بوتراب نیز در این آیین گفت: این موسسه هم اکنون حمایت بیش ازهفت هزار و ۷۰۰ کودک یتیم و نیازمند و چهار هزار و ۵۰۰ خانواده مورد حمایت کمیته امداد و بهزیستی را در هفت استان محروم کشور بر عهده دارد و خدمات متنوعی به این قشر ارائه می‌دهد.
یداله سوری با بیان اینکه سال گذشته از سوی موسسه عترت بوتراب بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال بصورت نقدی و غیرنقدی به این تعداد نیازمند کمک شده، افزود: در استان ایلام نیز در این مدت ۸ میلیارد تومان به خانواده‌های مورد حمایت کمک شده است.
در این برنامه بیش از ۱۲۰ قلم کالای خانگی به زنان سرپرست خانوار مددجوی کمیته امداد و بهزیستی اهدا شد.

منبع : مهر