حمله‌ها به غزه پایان یابد/ احتمال انفجار اوضاع در کرانه باختری

به گزارش سردبیر پرس، روزنامه رای الیوم گزارش داد که محمود عباس رییس تشکیلات خودگردان فلسطین در پیامی خطاب به جو بایدن رییس جمهور آمریکا خواهان مداخله فوری برای توقف نسل کشی و همچنین کمک رسانی به ساکنان غزه شد. وی در جریان سخنرانی تلویزیونی خود خطاب به بایدن گفت: رییس جمهور آمریکا با توجه […]

به گزارش سردبیر پرس، روزنامه رای الیوم گزارش داد که محمود عباس رییس تشکیلات خودگردان فلسطین در پیامی خطاب به جو بایدن رییس جمهور آمریکا خواهان مداخله فوری برای توقف نسل کشی و همچنین کمک رسانی به ساکنان غزه شد.
وی در جریان سخنرانی تلویزیونی خود خطاب به بایدن گفت: رییس جمهور آمریکا با توجه به جایگاه بین المللی این کشور مسئولیت ویژه ای در قبال تحولات منطقه و تاثیرگذاری بر مقام های اشغالگر دارد و باید برای توقف فوری حمله ها علیه نوار غزه و کمک رسانی به مردم این منطقه وارد عمل شود.
رییس تشکیلات خودگردان فلسطین ادامه داد: تجاوزهای عناصر اشغالگر و اقدامات تروریستی شهرک نشینان علیه ساکنان کرانه باختری و قدس نیز که ممکن است به یک انفجار قریب الوقوع بیانجامد باید متوقف شود.
عباس اضافه کرد: ملت فلسطین حق دارد در سرزمین خود با آزادی و کرامت زندگی کند. فلسطینی‌ها در سرزمین خود ایستادگی خواهند کرد تا به حقوق مشروعشان در خصوص استقلال و تشکیل کشور مستقل به مرکزیت قدس دست پیدا کنند.
وی گفت: کشتار مردم ما فراتر از صبر و تحمل انسانی است. آمریکا منتظر چیست؟ این میزان خون ریزی و نسل کشی برای بیدار شدن وجدان جهانیان کافی نیست؟

منبع : مهر نیوز