حیف بود سه امتیاز را نمی گرفتیم/ از عملکرد هجومی تیم راضی نیستم

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، در آخرین بازی هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر دو تیم سپاهان و سایپا در دیداری جذاب و پر از صحنه‌های خطرناک به مصاف هم رفتند که تیم سپاهان به لطف گل زود هنگامی که در دقیقه ۳ به ثمر رساند، میزبان خود را شکست داد تا فاصله امتیازی‌اش را با […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، در آخرین بازی هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر دو تیم سپاهان و سایپا در دیداری جذاب و پر از صحنه‌های خطرناک به مصاف هم رفتند که تیم سپاهان به لطف گل زود هنگامی که در دقیقه ۳ به ثمر رساند، میزبان خود را شکست داد تا فاصله امتیازی‌اش را با پرسپولیس افزایش دهد.
محرم نویدکیا پس از این بازی گفت: در نیمه اول فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم و سعی کردیم فشار زیادی روی دروازه حریف ایجاد کنیم که این کار را به خوبی انجام دادیم.
وی ادامه داد: هر چند موقعیت‌های زیادی را روی دروازه حریف ایجاد کردیم اما از عملکرد تیمم در فاز هجومی راضی نیستم. می‌توانستیم شرایط بهتری داشته باشیم. البته در انتهای زمین بازیکنان خط دفاعی به خوبی تیم را جلو نگه می‌داشتند.
نویدکیا ادامه داد: در نیمه دوم همین روند را حفظ کردیم و با وجود برنامه‌هایی که داشتیم باید از سه امتیاز هم محافظت می‌کردیم. در ۱۰ دقیقه آخر فشار زیادی را تحمل کردیم و نیازمند هم یک توپ عالی را مهار کرد و در نهایت توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم. سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پایان با تاکید بر اینکه از عملکرد تیمش در فاز هجومی رضایت کامل ندارد گفت: با وجود همه این مسائل حیف بود که سه امتیاز این بازی را کسب نمی‌کردیم.