خانواده بنیان و پایه اصلی جامعه است

به گزارش سردبیر پرس، احمد وحیدی، وزیر کشور در آئین معرفی خانم دکتر اختری مدیر کل جدید امور زنان و خانواده وزارت کشور با بیان اینکه خانواده بنیان و پایه جامعه است؛ گفت: از همه همکاران در دفتر بانوان به خاطر زحماتی که طی سال‌ها متقبل شده‌اند؛ تشکر می‌کنم و امیدوارم با حضور خانم دکتر […]

به گزارش سردبیر پرس، احمد وحیدی، وزیر کشور در آئین معرفی خانم دکتر اختری مدیر کل جدید امور زنان و خانواده وزارت کشور با بیان اینکه خانواده بنیان و پایه جامعه است؛ گفت: از همه همکاران در دفتر بانوان به خاطر زحماتی که طی سال‌ها متقبل شده‌اند؛ تشکر می‌کنم و امیدوارم با حضور خانم دکتر اختری ان شاا… روند مناسب‌تر و مطلوب‌تری در حوزه امور مربوط به بانوان در کشور شکل بگیرد.
وزیر کشور با بیان اینکه کارهای زیادی در این بخش وجود دارد که نیازمند تدبیر مناسب و تلاش همه جانبه است: گفت: دکتر اختری انسان بسیار پرتلاش، شناخته شده و با ظرفیتی است و امید داریم در دوران حضور ایشان در این بخش تحول جدی شکل بگیرد.
وحیدی در فراز دیگری از صحبت‌های خود به مسئولیت خطیر وزارت کشور در حوزه بانوان و خانواده اشاره کرد و گفت: سلامت جامعه و کشور وابسته به نقش آفرینی مؤثر بانوان است و ان شاءالله با حضور خانم اختری این روند شکل مطلوب‌تری به خود بگیرد.
وزیر کشور، همچنین با تاکید بر این موضوع که نیازمند نگاه عمیق و گسترده به بانوان در کشور هستیم؛ گفت: خانواده به عنوان مهم‌ترین واحد جامعه در شرایط کنونی بیش از هر زمان دیگر مورد حمله دشمنان ملت قرار گرفته است.
وحیدی با اشاره به این موضوع که خانواده در کشورهای غربی دچار گسست‌های فراوان شده است؛ گفت: در کشور عزیز ایران، خانواده از استحکام بالایی برخوردار است و البته باید با کار جهادی و عالمانه، توطئه‌های دشمنان در این زمینه را ناکام بگذاریم.
وزیر کشور در پایان گفت: تلاش و راهبرد وزارت کشور به عنوان دستگاه حاکمیتی و فرابخشی، ارتقای نقش و جایگاه بانوان در کشور است و در این بستر با هماهنگی دستگاه‌های متولی و مسئول در حوزه بانوان بایستی همه ظرفیت‌های بانوان در راستای سیاست‌های اصلی کشور هدایت شود.
منبع : مهر نیوز