خانواده های شهدا مایه سربلندی کشور هستند

به گزارش سردبیر پرس، جمال اسدی و جمعی از مسئولین بنیاد استان برای تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و تجلیل از ایثار و فداکاری آنان با خانواده معظم شهید والامقام «علی جعفر جعفری» دیدار و از مقام والای آنان تجلیل کردند. مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در این دیدار ضمن […]

به گزارش سردبیر پرس، جمال اسدی و جمعی از مسئولین بنیاد استان برای تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و تجلیل از ایثار و فداکاری آنان با خانواده معظم شهید والامقام «علی جعفر جعفری» دیدار و از مقام والای آنان تجلیل کردند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، بر اهمیت دیدار مستمر با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تاکید کرد و گفت: تجلیل و تکریم خانواده‌های معظم شهدا به ویژه والدین معزز آنان، مایه افتخار ماست است و آن را وظیفه خود می‌دانیم.
اسدی با اشاره به اینکه دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران وظیفه همه مسئولان است، بیان داشت: خانواده‌های معظم شهدا با استقامت و فداکاری‌های بی بدیل خود، مایه عزت، آبرو و سربلندی کشور اسلامی ما هستند.
گفتنی است، شهید گرانقدر «علی جعفر جعفری» در خرداد ماه سال ۶۷ در منطقه عملیاتی مهران با عضویت بسیج به فیض والای شهادت نائل آمد.

منبع : مهر