خدمات دهی رایگان اتوبوس های شهری گرگان برای اقامه نماز ظهر عاشورا

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مهدی کمال‌غریبی شامگاه یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: به منظور اقامه باشکوه نماز ظهر عاشورا، ۲۰ دستگاه اتوبوس شهری در روز دوشنبه (۱۷ مرداد) در نقاط مختلف سطح شهر پیش از آغاز و پس از اتمام نماز اقدام به سرویس دهی رایگان به نمازگزاران ظهر عاشورا خواهند کرد. رئیس […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مهدی کمال‌غریبی شامگاه یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: به منظور اقامه باشکوه نماز ظهر عاشورا، ۲۰ دستگاه اتوبوس شهری در روز دوشنبه (۱۷ مرداد) در نقاط مختلف سطح شهر پیش از آغاز و پس از اتمام نماز اقدام به سرویس دهی رایگان به نمازگزاران ظهر عاشورا خواهند کرد.
رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان افزود: این اتوبوس‌ها در نقاط مختلف شهر مستقر شده و نمازگزاران را به خیابان امام خمینی (ره) می‌رسانند.
وی بیان کرد: در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، اتوبوس‌ها در نقاط مختلف سطح شهر از ساعت ۲۰:۳۰ تا پایان مراسم اقدام به سرویس دهی رایگان به عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) کرده و این خدمات دهی تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت.
گفتنی است محل اقامه نماز در خیابان امام خمینی (ره) (چهارراه میدان) به امامت آیت‌الله نورمفیدی (نماینده محترم ولی فقیه در استان گلستان) است که در صورت بارندگی و شرایط نامساعد جوّی در مصلی وحدت برگزار خواهد شد.
منبع : مهر نیوز