خراسان شمالی در طرح مواسات پیشرو است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علی بیگ زاده پیش از ظهر پنج شنبه در رزمایش توزیع لوازم گرمایشی به نیازمندان خراسان شمالی که در اداره کل کمیته امداد برگزار شد، با اینکه استان در اجرای طرح مواسات به خوبی درخشیده است، اظهار کرد: مجموعه سپاه پاسداران تاکنون طرح‌های ابداعی و ابتکاری بسیاری به ویژه در […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علی بیگ زاده پیش از ظهر پنج شنبه در رزمایش توزیع لوازم گرمایشی به نیازمندان خراسان شمالی که در اداره کل کمیته امداد برگزار شد، با اینکه استان در اجرای طرح مواسات به خوبی درخشیده است، اظهار کرد: مجموعه سپاه پاسداران تاکنون طرح‌های ابداعی و ابتکاری بسیاری به ویژه در دوران کرونا برای کمک به نیازمندان به سرانجام رسانده.
معاون توسعه مدیریت استاندار خراسان شمالی گفت: یکی از اهداف مهم و استراتژیک نظام مقدس جمهوری اسلامی محرومیت زدایی و حمایت از نیازمندان است.
وی تصریح کرد: هر کاری که برای مردم انجام شود ماندگار خواهد شد و مصداق بارز آن شکل گیری نهادهای حمایتی برای تحقق اهداف نظام است.
بیگ زاده با بیان اینکه تاکنون به درستی نتوانسته ایم نسل جوان را با خدمات نظام آشنا سازیم، خاطرنشان کرد: به همت و برکت نظام، انقلاب و خون شهدا کارها و اقدامات بسیار ارزشمندی در سطح روستاها انجام شده که باید اطلاع رسانی شود.
وی با تاکید بر اینکه خراسان شمالی از استان‌های پیشرو در کمک به نیازمندان است، تصریح کرد: همراهی تمام نهادهای حمایتی نیز جای تقدیر دارد.

منبع : خبرگزاری مهر